Skocz do zawartości
Introverder

Rozeznanie kwestii głośności PS4 Pro, a terkoczący wiatrak

Głośność PS4Pro i terkot jej wentylatora  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Wasza PS4 Pro jest głośna i irytuje Was dźwięk wentylatora?

    • Zdecydowanie tak
      8
    • Raczej tak
      1
    • Moja konsola nie jest ani przesadnie głośna, ani też specjalnie cicha
      5
    • Raczej nie
      2
    • Nie
      2
    • Moja konsola jest bardzo cicha i nie słyszę żadnego terkotania
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ci sie rzuci argumentem w twarz to masz focha - no smiech na sali.. Tylko jakie to argumenty padły z twojej strony? Ja pisze o nieczytelnym i niefunkcjonalnym systemie UI w Xboxie a ty mi wypisujesz ze to wina mojego łącza bo zamula system. Zupełnie piszesz o czymś innym. Mnie nie interesuje czy system działa szybko czy wolno.. Bo jest to zalezne od netu - swoją drogą też durnowate rozwiazanie i to kolejny plus dla PS4 który nie wymaga tak intensywnie łącza jak xbox.

 

Kolejna sprawa.. Mam obecnie PS4 pro 7216b i Xbox one X. i Przy wiekszym obciążeniu Xbox one X jest głośniejszy ... Przy włączonych wymagajacych gier na PS4 pro miałem 44 dB w odległości 20cm od wywietrzników.. Na Xbox One X było ponad 50. Po godzinie włączonych gier. I to w te upały oczywiscie.

 

I sam tu wprowadzasz ludzi w maliny broniąc Xboxa .. Wystarczy w necie wpisać problemy "xbone one x + 5Ghz" i pojawi się mnóstwo błędów i problemów wśród graczy. A ty dalej bronisz ze ta konsola ma lepszy modem.. Nie ma i nigdy nie miała..

 

Najważniejsze to jest posiadanie odpowiedniego routera i umiejscowienie go w mądrym miejscu. U mnie wszystkie urządzenia licząc od PS3 nigdy I PRZENIGDY nie sprawiały problemów z przyłączeniem do netu lub korzystaniem z niego z poziomu konsoli.. A W xbox one X miałem tego mnóstwo w przecągu 2 lat.. I to nie tylko ja.. Wystarczy poczytać grupy Xbox Polska na Fejsie lub twitterze.

 

I już sam nie wprowadzaj ludzi w maliny że ps4 posiada tylko jedna zalete względem xboxa one x. Bo to jest po prostu idiotyczne. Obydwie maja swoje wady i zalety..

 

EDIT: Jedno mi sie jeszcze przypomniało.. Ty mówisz cały czas o Xbox one czy X? Bo to różnica. Xbox one miał dużo lepszy modem Wifi i faktycznie na nim było wszystko ok. PRoblemy są tylko z nowszym modelem "X"..

Żenada jednym słowem.

 

Rozmawiamy o sprzęcie nie o grach, wiec ja się trzymam tematu i omawiam sprzęt. Gówno mnie interesuje system, ale jak już maruda Azazell się odezwała to adekwatnie odpowiadam i nawiązuję do tematu. To potem ta sama maruda zaczyna pitolić farmazony pokroju "jeden plus widzisz" albo ja mam i mi działa/nie działa nie kupując że kutwa przerobiłem tych konsol naście do tego momentu, serwisuję ludziom po okolicy i niestety wiem która co w środku ma. Upust swojej bezmyślności i dziecinadzie dałeś pisząc pierda o modemie i module wifi ale dalej myślisz, że jak Tobie działa albo Tobie padło i nie działa to jest prawo naturalne i tak ma już być bądź też, co znacznie gorsze, jak Ty wiesz ze modem=moduł to taka wiedza sprzedana światu jest good i trzeba jej bronić jak Częstochowy bo informatyka. :{

 

Weź się pukniej i sprawdź czy echo jest, bo ludzie Twoje prawdy objawione czytają i biorą na serio.

 

A i jeszcze ciekawi mnie jak to ps3 i ps4 potrafi u Ciebie tak bezproblemowo śmigać równocześnie, jak zupełnie inne zakresy sieci w tych modułach są obsługiwane. Co to za uber sprzęt potrafi tak dzielnie przełączać sygnał np z g na n/ac bezstratnie. No i oświeć nas o tym najlepiejszym dla niego miejscu.

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

@up nie da sie tego czytac co napisałeś :P. Ogarnij się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up nie da sie tego czytac co napisałeś :P. Ogarnij się :P

Weź człowieku sprawdź u specjalisty, czy wszystko aby ok? Bo odbieramy tutaj chyba nieco inne wrażenie.

 

Streściłem ostatnie Twoje wywody w tym temacie, nie poznajesz?

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, dyskusja z nim nie ma sensu, on ma mózg 10 latka i to takiego niezbyt inteligentnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, dyskusja z nim nie ma sensu, on ma mózg 10 latka i to takiego niezbyt inteligentnego :)

Ja się generalnie ostatnio mało udzielam ale czytać czytam. No i jak kolejny raz czytam pierdy tego gościa to już trochę zaczyna mnie to irytować. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam dla rozrywki, bo można się pośmiać, najlepiej nie wchodzić z nim w dyskusję bo to jak grochem o ścianę, żadne argumenty, fakty do niego i tak nie dotrą. On swoje wie i już.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się generalnie ostatnio mało udzielam ale czytać czytam. No i jak kolejny raz czytam pierdy tego gościa to już trochę zaczyna mnie to irytować. :E

Nie po raz kolejny, a w zasadzie cały czas tak to wygląda. ;) Dyskusja to w tym przypadku bicie głową w ścianę, zawsze wyjdzie, że to Ty nie masz racji, mylisz się. Szkoda czasu, uwierz mi, przerabiane dziesiątki razy.

 

Wracając do wątku, w nieco szerszym spojrzeniu, Sony zawsze odstawało w kwestiach technicznych. Same konsole gorzej zaprojektowane, usługa sieciowa miejscami budząca uśmiech politowania na twarzy. Mój obecny Prosiak pracuje co prawda w miarę cicho, ale miałem styczność z One X - nieporównywalnie wyższa kultura pracy. Wyraźnie widać podejście Sony, które mając przewagę na rynku, zlewa temat jakości swoich produktów. Z drugiej strony sięgając w przeszłość (wspomniane modele Bravii, telefony, słynne laptopy Vaio), można raczej mówić o zwykłej nieudolności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dajcie spokój, dyskusja z nim nie ma sensu, on ma mózg 10 latka i to takiego niezbyt inteligentnego :)

 

Oj Gościu od wyschniętej pizzy... nigdy nie zmądrzejesz

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jedna osoba mówi ci, że jesteś pijany, możesz to zignorować. Jeśli mówią ci to dwie osoby, możesz zacząć się niepokoić. Jeśli wszyscy dookoła ci to mówią, to idź do domu i połóż się spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

A i jeszcze ciekawi mnie jak to ps3 i ps4 potrafi u Ciebie tak bezproblemowo śmigać równocześnie, jak zupełnie inne zakresy sieci w tych modułach są obsługiwane. Co to za uber sprzęt potrafi tak dzielnie przełączać sygnał np z g na n/ac bezstratnie. No i oświeć nas o tym najlepiejszym dla niego miejscu.

 

Nigdy nie miałem problemów z połączeniem sieciowym na PS3, PS4 FAT, PS4 PRO i PS4 7216b. Czy to tak ciężko zrozumieć? Nawet jak miałem kiepski net mobilny w Play to też smigało jak należało.

 

Więc nie wiem co w tym dziwnego i czemu ta krytyka wobec mojej strony? I jeszcze mi każesz iść do specjalisty.. Dlatego, że powiedziałem prawdę, że PS4 ma wiecej niż jedna zaletę? . Nie wspominając już o urządzeniach Sony nie sprawiały problemów w sieci? Jakaś dziwota panuje na tym forum... :D Po prostu niektórzy są przekonani, że inni forumowicze MUSZĄ mieć podobną opinie i ocenę o danym produkcie itp .. W innym wypadku już zaczynają wariować.. Bądźmy dorośli .. serio :)

 

W dodatku mądrzysz sie że masz sporo do czynienia z konsolami.. Widocznie guzik masz skoro piszesz takie bzdury.. Jeśli system PS4 jest mniej atrakcyjn i wygodny od UI w xboxie to ja dziękuje za taką dyskusje.. i Dowidzenia :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytasz moich postów, pisałem Ci wcześniej dlaczego jeden router nie ogarnie ps3 i ps4 jednocześnie, wróć poczytaj pogoogluj może coś się zaświeci, jakaś żarówka.

 

Poza tym, zasięg zasięgiem a transfer to druga kwestia. Net z play vs światłowód = na necie z play masz może z 30/40mb - tyle z bidą ps4 czy nawet ps3 pociągnie. Światłowód 400mb nie ma szans. Czkawka przy 80/90 mb się zaczyna w ps4, ps3 nawet nie dotknie tej granicy. Xbox One - pełne łącze niezależnie od rewizji konsoli.

 

Przestań biadolić o wadach czy zaletach ps4 jako ekosystemu, bo rzygnę zaraz. Nikomu tutaj o to człowieku nie chodzi. Temat jest o technikaliach (o których masz zerowe jak widać pojęcie) a w tych PS4 przegrywa nawet z ps3 slim 25xx :o Jak na swoje czasy tamta konsola była ok, a ps4 to atak plastiku i cięcia kosztów na każdym zakręcie.

 

W dodatku mądrzysz sie że masz sporo do czynienia z konsolami.. Widocznie guzik masz skoro piszesz takie bzdury.. Jeśli system PS4 jest mniej atrakcyjn i wygodny od UI w xboxie to ja dziękuje za taką dyskusje.. i Dowidzenia :)

 

W ubiegłym tygodniu pastowałem 4 sztuki ps4 fat i jednego prosiaka...

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Przypomniało mi się jeszcze jedna rzecz.. Miałem już pisać wczoraj wieczorem ale juz PC miałem wyłączony.. U kumpla w serwisie jest mnóstwo zgłoszeń odnośnie problemów z dzialaniem modułu Wifi w Xbox one X. Śmiejemy sie już z tego bo zgłoszeń jest naprawdę sporo .. W każdym tygodniu jest ich kilka lub nawet kilkanaście w miesiąciu.. Każdy kto wpada od razu narzeka na rozłączanie itp przy 5ghz..

 

A jak nie wierzysz to wpisz sobie w google "xbox one x + 5ghz error / problems" i masz tysiące wyników.

 

Może ty masz jakieś szczęście w domu i śmiga wszystko jak należy.. OK nie wnikam. Bo mogą być taki sytuacje.. Ale mimo to jednak jest coś nie tak z tymi konsolami, skoro jest tyle zgłoszeń i skarg. I uprzedzam mówie tu wyłącznie o serii "X". Na Xbox S nie ma zbyt wielu zgłoszeń.

 

Oczywiscie nie chce tu bronic PS4. bo kumpel też ma sporo zgłoszeń z tymi konsolami.. One też maja swoje wady. Dlatego jak pisałem wczesniej PS4 i Xbox maja swoje plusy i minusy. Dlatego nie chce byś myslal ze jestem fanboyem PS4.. Bo nie jestem. Mam też w domu przecież xboxa one X i mi sie on podoba.. Obydwie konsole są na swój sposób udane.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No własnie "no comments".Jak widać nie potrafisz przyjąć do wiadomości to co napisałem. Oki ode mnie EOT i koniec bo jak widzę, tracę tylko czas..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No comments.

 

To normalne, "...a ostatnio u kumpla, u ciotki z Ameryki, u wujka, szwagra, sąsiadów, znajomych...." :D

No i jak nie wierzysz to se wyguglaj i zobacz na fejsie.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

@up No jesli ktoś jest samotny to tego nie zrozumie.. Przykre troszkę.. ALe może sobie kogoś znajdziesz.. Lecz ciężko będzie z tym charakterem.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, zazdroszczę Ci tych wszystkich znajomych i rodziny na całym globie, nie sypię też z rękawa ciotkami i wujkami z Indiany na zawołanie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jesli ktoś jest samotny to tego nie zrozumie.. Przykre troszkę.. ALe może sobie kogoś znajdziesz.. Lecz ciężko będzie z tym charakterem.

Jedziesz po bandzie, a jazda po bandzie skończy się raportami. Jak lubisz procenty to pitol swoje pitu pitu dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jedziesz po bandzie, a jazda po bandzie skończy się raportami. Jak lubisz procenty to pitol swoje pitu pitu dalej.

 

Serio zawiodłem się na tobie. Jak widać zaczynasz sie bronić raportami (tylko z jakiego powodu?:):cool:).. Zamiast zainteresować problemami z wifi na Xbox. Eh nieładnie, Panie, nieładnie.. Czyli jak widać, tylko ty mozesz mieć racje i zawsze masz rację, prawda? Spoko :) Życzę udanego życia w takim razie :).

 

Wracając do wątku, w nieco szerszym spojrzeniu, Sony zawsze odstawało w kwestiach technicznych. Same konsole gorzej zaprojektowane, usługa sieciowa miejscami budząca uśmiech politowania na twarzy. Mój obecny Prosiak pracuje co prawda w miarę cicho, ale miałem styczność z One X - nieporównywalnie wyższa kultura pracy. Wyraźnie widać podejście Sony, które mając przewagę na rynku, zlewa temat jakości swoich produktów. Z drugiej strony sięgając w przeszłość (wspomniane modele Bravii, telefony, słynne laptopy Vaio), można raczej mówić o zwykłej nieudolności.

 

Odstawało technicznie ale jednak była i jest nadal popularniejsza od Xboxa. Ja tu mam jedynie zarzut do obudowy + piszczących cewek w starych rewizjach i pracy wiatrakach. Bo same podzespoły są po prostu "spoko".

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się przed czymś w ogóle bronię? Chłopie, to Ty się zachowujesz jak mało rozgarnięty przedszkolak i bronisz się argumentami w stylu ' a mój kumpel, wujek, ciocia'. Ja Ci z własnego doświadczenia podaję przykłady, nie piszę nic o serwisach kumpli. Masz z tym ewidentnie ból doopy, pytanie dlaczego?

 

Czego natomiast znieść nie potrafię to chamstwa i obrażania innych, ew. wycieczek osobistych - i za to będę Cię raportował tyle razy ile będziesz pisał takie przedszkolne pierdy jak #71.

 

Co do reszty tego bełkotu, to nie wciąż nas nie interesuje co jest bardziej lub mniej popularne. Przypomnę Ci że tematem tej rozmowy od postu #1 były problemy TECHNICZNE ps4. Zauważ gościu, że ani ja ani nikt inny ani razu nie kwestionowaliśmy tego co ps4 jako platforma robi dobrze, a jedynie odnosimy się do kwestii technicznych konsoli. Ja dodałem do tego porównanie do konkurencji. To Twoje offtopy wniosły system operacyjny, gry, obsługę sieci, modemy, kumpli z piaskownicy etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada jednym słowem.

 

Rozmawiamy o sprzęcie nie o grach, wiec ja się trzymam tematu i omawiam sprzęt. Gówno mnie interesuje system, ale jak już maruda Azazell się odezwała to adekwatnie odpowiadam i nawiązuję do tematu.

Uff, edytowałeś, a już wczoraj miałem pytać, czym ja zawiniłem i czy tym że napisałem prawdę :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, edytowałeś, a już wczoraj miałem pytać, czym ja zawiniłem i czy tym że napisałem prawdę :E.

Sorry, piana mi się toczyła haha i przysłoniła klawiaturę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czemu to akurat wyje na filmikach a nie w czasie gry która jest bardziej wymagająca.

No a w takim Days Gone to kompletna cisza,czy to gra czy filmy.

Przypuszczalnie filmik jest robiony w pełnym 4k i ma odblokowany framerate więc wyciska konsolę do granic możliwości. Podczas gry masz szachownicę to czasem wymaga więcej czasem mniej od sprzetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, piana mi się toczyła haha i przysłoniła klawiaturę :P

Rozumiem...

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...