Skocz do zawartości
AkioD1

Telefon do 900 złotych

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jaki telefon polecacie do 900 złotych? Smartfon będzie używany do internetu i aplikacji typu discord/skype/etc.Co sądzicie o sklepie Dragonist czy jest on legit?

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, widzę, że tam jest taniej niż na innych stronach dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że telefon lecz jego cena zależy raczej od sklepu. Prosiłbym o przestania atakowania mnie i jakas wskazowka odnosnie telefonu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że telefon lecz jego cena zależy raczej od sklepu. Prosiłbym o przestania atakowania mnie i jakas wskazowka odnosnie telefonu :(

gdybys sam takowych wskazowek co do telefonu raczyl udzielic... to bylaby polowa sukcesu, wiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w pierwszym poscie, dodam, że aparat dla mnie jest mało ważny i żeby smartfon zmiescił się do kieszeni :)

Edytowane przez AkioD1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z niego korzystam i jeśli aparat nie jest istotny to są lepsze propozycje w tej cenie.

Poza tym chwytem ustępuje większemu u11, który po prostu lepiej leży w dłoni.

 

Ktorys z xiołmi. Ew Sony.

 

Edit

I sklep ma za niskie ceny. Nie ma możliwości aby kupić legitnie w takich cenach te słuchawki. Coś zapewne na wzór bestceny, czyli źródło europejskie, refuby bez gwarancji producenta.

 

1. Fakturę 0% VAT wystawia Now Mobile LTD, Company number: 10881642 Address: International House, 776-778 Barking Road, London, United Kingdom, E13 9PJ VAT ID: VAT GB 274 658 367 w języku angielskim.
Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na oku redmi note 7 ale 6.3 cala troche zbyt duży i brak nfc, a za kebab trzeba czymś płacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma żadnych odpowiedzi na temat to chyba temat do zamknmięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży ekran/lepiej się będzie przeglądało internet według mnie + duża bateria + wydajny Redmi note 7

Edytowane przez adam32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży ekran/lepiej się będzie przeglądało internet według mnie + duża bateria + wydajny Redmi note 7

Szrot niewarty więcej, jak 500zł. Aparat nawet na gcamie jest tylko przeciętny, w tej cenie sporo telefonów robi lepsze zdjęcia, telefon sprawia w ręce wrażenie tandetnego, full plastik i się "rusza" no i największa wada - ekran. Mydło, mydło i jeszcze raz mydło. Niezbyt wyraźni i nie wciskajcie mi tutaj ppi, bo nie o to chodzi. Do tego kiepskie odwzorowanie kolorów i kiepska widoczność w słońcu, a w zasadzie niemal zerowa. Ja bym wolał za 900zł jakąś motkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

telefon sprawia w ręce wrażenie tandetnego, full plastik i się "rusza"

 

Z przodu i z tyłu jest szkło Gorilla Glass 5, plastikowa jest tylko ramka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przodu i z tyłu jest szkło Gorilla Glass 5, plastikowa jest tylko ramka...

Miałem dwa, wiem co mówię. Co mi po szkle, jak konstrukcja jest niestabilna i czuje się, jakby się w ręce miało chińską zabawkę? Ten telefon jest przereklamowany i tandetny. Lepszy wyświetlacz ma Motka G6, która kosztuje sporo mniej i nie jest tak przehajpowana. Uprzedzam pytanie, dlaczego miałem dwa. Jeden kupiłem na prezent, drugi jako "zapas" bo nie chcę z telefonem za 3k jeździć na rowerze po błocie. Już nie mam tego szajsu, jak nie wierzysz, że miałem ten szrot, to dam Ci linka do mojego profilu na allegro, gdzie mam już komentarz za jeden sprzedany, wystawiony tego samego dnia, co był kupiony. Niestety stacjonarnie, więc nie było możliwości zwrotu. Trochę się nim bawiłem, zanim aukcja się skończyła. Lepszy ekran, jeśli chodzi o kolory i widoczność w słońcu miał Honor 9 Lite, którego też miałem jako zapas. Ten ekran jest tragiczny, mydło, a w słońcu nie widać dosłownie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...