Skocz do zawartości
raul_ole

FIFA 20

Rekomendowane odpowiedzi

No i jeśli gra uzna że masz przegrać to przegrasz a druga sprawa to komp oszukuje przy grze w tryb menadżera a tego w PES nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dorzucę pare groszy. Otóż cena nowej fify to w ogóle jakaś porażka. Okoo 160 zł za odgrzewany kotlet to dla mnie kpina. Dlaczego płacimy tyle kasy za 12 miesięcy grania, wybije wrzesień 2020 i koniec wsparcia , patchy itp. Dlaczego nie ma juz później aktualizacji składów? Jeśli płaci się tyle pieniędzy to czegoś się oczekuję. Ile jest takich gier gdzie kupujesz 200zł i co jakiś czas przez kilka lat wypuszczane są aktualizacje a nie coroczne trzepanie kasy. Każda kolejna fifa powinna wychodzić ewentualnie jako DLC a nie cała gra. Dlaczego często na opakowaniach z grą mogliśmy przeczytać informację : " zbuduj swój skład marzeń w FUT" - no i kupuje dziecku taki szrot a po kilku tygodniach słyszę od dzieciaka pytanie : gdzie jest mój skład marzeń. Należałoby siedzieć przy tej zakichanej grze 12h na dobę i wszystko wygrywać żeby w pół roku zrobić skład z overallem 88. Dla mnie jest to ewidentne naciąganie z pieniędzy i tak co roku się dzieje. EA wychodzi z założenia że pozmieniają pare drobnych rzeczy i dobra można wypuścić nową fifę. Ludzie liczą się pieniądze i tyle w tym temacie. Gdyby robili fifę z pasji do tej gry to wypuszczali by ją co 5 lat i z poważnymi zmianami w grafice i gejmpleju a nie odgrzewali co rok kotlety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, zdziwienie jakby coroczniee wydawane sportówki były kiedykolwiek inne. A co jest z F1? Rewolucja raz na kilka lat (2016 ostatnio) a potem kosmetyka plus jakaś "volta" (czyt F2). A jak jest z WRC? Nawet OS-y to ciągle te same odcinki... o, pardon, zmieniają połowę albo 1/3, np. w WRC8 jest po 1/3 OS-ów z WRC6, WRC7 i nowych.

 

Kto normalny, ten kupuje sportówki raz na kilka lat, a kto jest fanatykiem multi i ma hajs na FUT... no, to nie moja wina, za fanatyczne hobby się płaci. I EA dobrze to wie.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dema fify jak co roku podszedlem sceptycznie bo na gameplayach nie wygladalo to jakos inaczej niz fifa 19, jakie bylo moje zdziwienie po odpaleniu pierwszego meczu. Poprawiona fizyka pilki zrobila niesamowita robote, teraz widac ze pilka sie kreci, swietnie wygladaja podania, strzaly a podkrecone dosrodokowania to cudo.Zdecydowanie jest ten feeling gry czego brakowalo do tej pory. Druga rzecz ktora przykula moja uwage to w koncu mozliwosc miniecia obroncy tylko balansem lewo/prawo bez zadnych kombinacji zwodow itp.Dorzucone animacje pilkarzy tez wygladaja fajnie , a po kilku meczach w demko stwierdzam ze bramkarze tez stoja na wysokim poziomie sczegolnie przy mocnych strzalach z kilkunastu kilkudziesieciu metrow. Slowem przy fifa 20 od pierwszego gwizdka czuc roznice , roznice na duuzy plus czego sie nie spodziewalem. Bylem przekonany ze w tym roku bede gral tylko w pesa ale teraz naprawde ciezko mi stwierdzic ktora gra jest lepsza. Wyjdzie w praniu po rozegraniu kilkudziesieciu spotkan w jedna i druga, ale naprawde nie spodziewalem sie po fifie takiej zmiany na plus w gameplayu. Narazie moze dzialac efekt wow , ale naprawde ea zrobilo dobra robote , i jest to zdecydowanie najmniej odgrzewany kotlet na przestrzeni ostatnich lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dorzucę pare groszy. Otóż cena nowej fify to w ogóle jakaś porażka. Okoo 160 zł za odgrzewany kotlet to dla mnie kpina. Dlaczego płacimy tyle kasy za 12 miesięcy grania, wybije wrzesień 2020 i koniec wsparcia , patchy itp. Dlaczego nie ma juz później aktualizacji składów? Jeśli płaci się tyle pieniędzy to czegoś się oczekuję. Ile jest takich gier gdzie kupujesz 200zł i co jakiś czas przez kilka lat wypuszczane są aktualizacje a nie coroczne trzepanie kasy. Każda kolejna fifa powinna wychodzić ewentualnie jako DLC a nie cała gra. Dlaczego często na opakowaniach z grą mogliśmy przeczytać informację : " zbuduj swój skład marzeń w FUT" - no i kupuje dziecku taki szrot a po kilku tygodniach słyszę od dzieciaka pytanie : gdzie jest mój skład marzeń. Należałoby siedzieć przy tej zakichanej grze 12h na dobę i wszystko wygrywać żeby w pół roku zrobić skład z overallem 88. Dla mnie jest to ewidentne naciąganie z pieniędzy i tak co roku się dzieje. EA wychodzi z założenia że pozmieniają pare drobnych rzeczy i dobra można wypuścić nową fifę. Ludzie liczą się pieniądze i tyle w tym temacie. Gdyby robili fifę z pasji do tej gry to wypuszczali by ją co 5 lat i z poważnymi zmianami w grafice i gejmpleju a nie odgrzewali co rok kotlety.

160zl za 12 miechow to niezly deal, popatrz na gry typowo SP, 160zl za 10h grania i koniec, dalej fifa jest taka zla?

nikt nie kaze ci kupowac fify co roku, a jak brak skladow tak denerwuje to zawsze jest alternatywa w postaci pesa.

co do dzieciaka, fifa bawi i uczy, wytlumaczysz mu ze nie mozna miec w zyciu wszystkiego i trzeba ciezko pracowac by cos osiagnac, chyba ze jestes bogaty to pyk pyk i masz co chcesz ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym trybem gry jest wirtualna gwiazda bo zawsze sobie robię bramkarza i stoję na budzie i bronie.Czasem jest nudna albo trzeba być czujny jak żuraw. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie. Pytam jeszcze raz :D

 

Gdzie kupujecie swój egzemplarz fify 20 ? Znacie jakas promocje na zagranicznych stronkach czy pozostaje allegro za 209 lub jedna podejrzana aukcja za 179 ?

Bierzecie pre order ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieciowce typu rtv, media expert. Nizej jak 199 zl na bank nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre 5-6 lat temu jak nie wiecej. Przeskok znaczny byl miedzy fifa 17 a 18 bo 17 kosztowala 149 zl a 18 juz 199 i wszedzie byla opo 199

 

Fify 16 i 15 tez byly za 150 zl

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może pamiętam po prostu czasy fify 11 :) A te późniejsze od 16 chyba kupowałem po premierze raczej. Teraz fut mnie trochę uzaleznil i poluje na pre ordery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny dogoniły konsole.

Ja ostatni raz Fifę grałem na PC w 17. 18 nie kupiłem, a 19 mam już na PS4, na konsoli o wiele lepiej się gra, więcej graczy, jak ktoś gra w FUT to nie ma chorych cen jak na PC, tam jest ich kilka milionów, łatwiej o kupno, a na PC trzeba płacisz dużo droższe kwoty,a nie każdy chce siedzieć i się bawić w rynek itp. Przychodzę zagram sobie. Ostatnio nie grałem, nie grywam w Fifę.

 

PES na PC będzie lepszy bo można mody wgrać, tzn takie bardziej zaawansowane, a nie same składy na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny dogoniły konsole.

Ja ostatni raz Fifę grałem na PC w 17. 18 nie kupiłem, a 19 mam już na PS4, na konsoli o wiele lepiej się gra, więcej graczy, jak ktoś gra w FUT to nie ma chorych cen jak na PC, tam jest ich kilka milionów, łatwiej o kupno, a na PC trzeba płacisz dużo droższe kwoty,a nie każdy chce siedzieć i się bawić w rynek itp. Przychodzę zagram sobie. Ostatnio nie grałem, nie grywam w Fifę.

 

PES na PC będzie lepszy bo można mody wgrać, tzn takie bardziej zaawansowane, a nie same składy na PS4.

Jeśli ustawili takie ceny w Polsce to niech się spodziewają spadku popytu na wersje PC

Edytowane przez luk21pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 lat fifa kosztuje ~200 zł i nie ma problemu ze sprzedażą. Zresztą równie dobrze to by mogło działać na zasadzie przepustek sezonowych + duży patch i ludzie by kupowali. 200 zł to i tak śmieszna cena, wystarczy sprzedać monety z aktualnej fify i mamy nową fifę + jakiegoś tysiaka w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 lat fifa kosztuje ~200 zł i nie ma problemu ze sprzedażą. Zresztą równie dobrze to by mogło działać na zasadzie przepustek sezonowych + duży patch i ludzie by kupowali. 200 zł to i tak śmieszna cena, wystarczy sprzedać monety z aktualnej fify i mamy nową fifę + jakiegoś tysiaka w kieszeni.

I jak niby przekażesz coś wirtualnego na allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie ile jest aukcji. W dodatku jest mnóstwo stron gdzie można sprzedać od ręki dużo monet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy gra w Fut to po pierwsze a po drugie nie po to inwestuje w PC aby za gry płacić chore stawki. Może teraz przyjdzie im do głowy granie online za oplata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy gra w Fut to po pierwsze a po drugie nie po to inwestuje w PC aby za gry płacić chore stawki. Może teraz przyjdzie im do głowy granie online za oplata?

No to była już Fifa 19 za 37zl, zła cena? raczej nie, trudno oczekiwać żeby sprzedawali nowość za 120 skoro praktycznie wszyscy już sprzedają gry po 200, PES jest tańszy bo się kiepsko sprzedaje i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od czasu do czasu w 18... Kupioną chyba za 50 zł, co i tak było wysoką ceną (patrz niedawna promocja na 19 za 37 zł). Piłka mnie nie interesuje, więc skład taki czy sraki... ważne, żeby nazwa klubu była prawdziwa - te kojarzę :E

 

Także da się taniej niż 250 zł, i to nawet szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu śmiechłem :)

Jak można porównywać demo Fify20 do pełnej wersji 19?

Przecież wiadome, że pełniak bedzie troche inny a po miesiącu pacz zrobi swoje i będziemy mieć odgrzewany kotlecik. Spójrzmy prawdzie w oczy.

Fakt - teraz w demku jest uczucie, że piłka minimalnie inaczej się zachowuje, no ale żeby zaraz pisać, że to ciul wie jaka zmiana? Nawet tę zmianę mogą "złagodzić" paczem. Śmiechu warte. Ja kupuję nowsze fify tylko dlatego, że więcej ludzi po prostu w nowe wersje gra.

 

P.S.

 

Jak ktoś będzie chciał pograć full manualnie, mogę służyć za sparing - partnera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak orgin Access premier będzie na promocję, to miecha można tak pograć sezony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UUuuu widzę że narzekacie na ceny gier pc a ja już czekałem kiedy ceny gier na blaszaki urosną.FIFA 2020 199.00 zł.Cebulastwo się skończyło i albo panie płacisz ile trzeba albo se niepogrosz. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...