Skocz do zawartości
raul_ole

FIFA 20

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w niedzielę zamówiłem w pre-order grę.Znalazłem informację że gra będzie zajmowała 42,87 GB

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy zmienili coś poza teksturami i rozbudowaniem FUT i MTX :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dodali tryb Volta, który jak na koltleta wydawanego co roku jest sporym zastrzykiem kontentu do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo gry dostępne na konsolach , na pc już też , niecałe 7GB do pobrania na ps4,xbox a na pc 6.

 

6qgAVHa.png

Edytowane przez Pressure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny odgrzewany kotlet. Przy tego typu mało wymagającej grze mogli by się w końcu pokusić o realistyczne oświetlenie, cieniowanie, wygląd postaci itd. aby był jakiś klimacik na miarę 2020 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak bedzie z nowa generacja konsol. Ja juz sciagam, pogra sie kilka meczy i zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde fajnie sie gra, volta jest spoko, chyba na miecha OA premiere by pograc online bo nie gram fify z botami wiec demo pesa wygralo bo mialo multi, ale fifka bardziej przyjemna, pilka zachowuje sie bardziej naturalnie, warto zagrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła fizyka piłki, naprawde fajnie skacze, nie jest tak przykejona nierealistycznie jak w 19. AI robi fajne indywidualne ciekawe akcje, drybluje. To tyle po 1 meczu.

Kupuje day one dla młodego na plejke, sam chętnie pewnie pogram.

 

PS: Ktoś może zmienić temat na FIFA 20?

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko jako weteran fify to powiem ze wkoncu pilka ma jakas wage, czuc ze cos kopiemy a nie jakas kule ktora jest lekka jak piorko, strzaly sa silne, takie nawet soczyste jak w pes, z tym podbijaniem sie pilki troche przegieli i nie wiem czy tak ma byc ale ...jest tylko DX 12?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies duzo wieksze wymagania ma 20 od 19? Bo zaczelo mi ostro lagowac przy tych samych ustawieniach co 19. Co prawda moj gt1030 nie jest wybitny ale dalo sie normalnie grac w 60 fps ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demo przyjemnie się gra i grając Liverpoolem już nie trzeba jakoś szczególnie obawiać się innych drużyn :D (nareszcie). Volta w singlu jest dla mnie nudne ale w multi może będzie lepiej. Ostatnia fifa w jaką trochę dłużej grałem to 16, 17 mi się strasznie niepodobała a na 18 i 19 nie miałem warunków oraz czasu, w tę odsłonę chętnie dłużej pogram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej odslonie czuc inna rozgrywke w porownaniu do poprzednich. Grafika jest taka sama no moze jakis delikatny lifting przeszla w porownaniu do 19. Ogolnie spoko i tak samo jak mam PES 2020 tak samo kupie FIFE 20

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to wszystko po demie?...poczekajcie do pierwszego patcha pełnej gry :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, śmieszne jest to że EA potrafi skubać taki hajs na takiej Fifie, kiedy fizyka piłki to zmiana w silniku patchem na poziomie ~500 Mb :E A silnik gry jest dokładnie ten sam, no może lekko zmieniony od Fify 14/15? :E Składy? Update. FUT? Update. Jakim cudem ta gra zdobywa co roku sprzedaż na poziomie ~20-30 mln kopii? Przecież to się co roku sprzedaje 2x lepiej niż Wieśmak 3 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaż, sprzedażą - FUT generuje wielokrotność sprzedanych kopii... a inwestycji w rozwój brak

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silnik zostal zmieniony od fify 17 kiedy wprowadzono frostbite wiec te 14/15 ...jak sie ktos nie zna niech sie nie wypowiada. Jesli to co roku odgrzewany kotlet to dlaczego przy pierwszych meczach w nowej odslonie nie wygrywa sie i nie gra sie tak jak w poprzedniej edycji. Draznia mnie opinie ludzi ktorzy fife znaja z internetu i you tube a potem pieprza ze to to samo i w tej grze nic sie nie zmienia

 

Niech ludzie ktorzy tak namietnie krytykuja fife wezme np 19 pograja a potem niech wlacza 20 i pograja. Moze wtedy ktos zauwazy ze to nie sa te same gry. To samo mozna by powiedziec o PES a jakos nikt nie mowil ze to kotlet jak edycje na PC 15,16 i 17 byly takie same. Wtedy nikt na pesa zlego slowa nie mowil ze kotlet gdzie wersja na PC to by plaskacz w ryj dla fanow (oprawa audiowizualna)+ w pes 17 byly poprzekrecane wszystkie nazwiska pilkarzy z naszej kadry a i tak kazdy slodzi i pier...glupoty jaka ta gra jest zajebista oszukujac samych siebie to pes 2017 na PC to bylo dno juz nie wspominajac o PES 2014 najgorszej edycji w hiostorii istnienia tej gry.

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że Fifa jest trochę niedoceniana, skoro tak łatwo zrobić grę piłkarską to dlaczego nikt nie zrobi nowej lepszej kopanki? nikt nie chce sprzedawać po 30 mln kopii rocznie?

 

Prawda jest taka, że FIFA była rozwijana przez długie, długie lata i jest to chyba najbardziej kompletna gra sportowa jaka istnieje, chcesz sobie zagrać mecz Korona Kielce - Blackburn Rovers? nie ma sprawy, w dodatku mecz skomentuje polski komentator i wymieni przy tym kilka nazwisk zawodników o których nawet nie miałeś pojęcia że istnieją, to jest prawdziwa moc FIFY, każdy fan piłki nożnej znajdzie w niej coś dla siebie, mecze kobiet, mecze na hali, działające multi, FUT, Liga Mistrzów, bardzo fajne gierki treningowe, ilość różnych możliwości i ficzerów można mnożyć.

 

Mało nowości? a jak jest w innych grach sportowych? Największym sukcesem tegorocznego PESa jest chyba zabranie FIFIE licencji na Juventus - gratulacje, w NBA 2k20 top ficzerem jest dodanie kasyna do gry i jeszcze więcej mikro-transakcji - lol, także spokojnie, FIFA jest w miejscu w którym jest nie przez przypadek, były przecież czasy kiedy PES sprzedawał się lepiej niż FIFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze wiecej ludzi sezony bez asyst grali to bylo by miodzio :)

Granie z asystami w tych czasach to patol, jak gra na klawiaturze...

 

 

Kiedyś coś tam ubi skrobał, ale raczej im nie wyszło. Teraz to się ciężko przebić z taką piłką kopaną, sa dwa obozy jeden na F, drugi na P, i one mają monopol. Ja oprócz grania kanapowego, nie gram MP bo trafić na manualna to z bodajże fify 17 pamiętam, że było ciężko. Sam bym z chęcią zagrał, w takiego Tsubase na silniku, fify czy pesa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejszą rzeczą w grze bez zmian w FIFA jest stały komentator Dariusza Szpakowskiego a reszta niech się zmienia byle by było coraz lepiej.

 

W FIFA 19 najbardziej mi się podobają precyzyjne strzały i jak się zgra wszystko w odpowiednim czasie strzelona piłka staje się wtedy potężnym strzałem.Bramkarz taki strzał obroni z wysiłkiem ale przy dobitce jest bez radny.FIFA co roku staję się coraz lepsza i to jest dla mnie najlepszy odgrzewany kotlet. :cool:

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co roku jest narzekanie ze znow to samo ze nie ma rewolucji. Zrobiliby rewolucje to bylo narzekanie ze po cholere wszytsko zmienili musze uczysc sie grac na nowo. To samo z Far Cry. Niby to samo narzekania sa ale jakby bylo zupelnie cos przewrotnego to by narzekali ze to juz nie jest far cry

 

Fifa 20 (oceniam po demie) jest gra inna przede wszystkim gameplayowo. Fizyka pilki jest calkowicie inna wiec niech malkontenmci przestana pisac ze nie ma zmian. Co mozna zmienic w grze pilkarskiej? No wlasnie rozgrywke, zachowanie pilki, animacje itp. Jest zmieniony gameplay to za malo w takim razie kiedy wg was fifa bedzie inna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że czasami ta fizyka z rzeczywistością ma niewiele wspólnego ma być szybko miło i przyjemnie. Zobacz na vid poniżej. Raz miałem tak że ramos robiąc krok wstecz powtarzam wstecz wyskoczył w polu karnym i wybił piłkę za połowę boiska głową. Brak wagi zawodników i ich poruszanie się jak na łyżwach to mój główny zarzut. Chciałbym naprawdę żeby to poprawili na PS5.

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...