Forum PCLab.pl: Czy ten pad nada się do PC? - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Czy ten pad nada się do PC?

#1 Użytkownik jest niedostępny   lewus123 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 30 Lipiec 2019 - 22:30

Jak w temacie. Ma niby usb, ale czy jest kompatybilny z widowsem 10 64 bit?

https://allegro.pl/o...Ges6E6a-KHQHZeQ

#2 Użytkownik jest niedostępny   zlotnik 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Lipiec 2019 - 22:55

jak chcesz żeby pad prawidłowo działał z win 10 tylko pad od xboxa

#3 Użytkownik jest niedostępny   lewus123 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 31 Lipiec 2019 - 05:52

Zobacz postzlotnik, o 30 Lipiec 2019 - 22:55, napisał(a):

Treść mojego pytania była inna, posiadałem Torida i działał a nie był padem od Xboxa :)

#4 Użytkownik jest niedostępny   4SURU4 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2019 - 06:33

Zobacz postzlotnik, o 30 Lipiec 2019 - 22:55, napisał(a):

Co to za wymyślne teorie :lol2: fanboy Xboxa? :Up_to_s:

#5 Użytkownik jest niedostępny   zlotnik 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2019 - 08:59

Miałem w swoim życiu kilka padów nawet od logitecha czy NVIDIA shield i zawsze były z nimi problemy. Dopiero Pad od x działa prawidłowo w każdej grze

#6 Użytkownik jest niedostępny   lewus123 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 31 Lipiec 2019 - 14:18

Dalej nie wiem, czy ten pad nada się pod PC :) Ma niby USB wejście, ale nie wiem czy pasuje ono do PC czy Xboxa stricte

#7 Użytkownik jest niedostępny   Introverder 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2019 - 15:09

Jeśli dasz radę, to najlepiej kupić w każdym razie z możliwością zwrotu. Wtedy jak nie zadziała - zwrócisz.

Ja jako niesympatyzujący ani z Sony ani z Microsoftem, a jako miłośnik po prostu fajnych gier powiem, że używałem pada od PS na kompie i było z tym za dużo problemów, więc sobie dałem spokój - nie dało się komfortowo używać, a poza tym kwestia niezgodności takiej jak przyciski podawane do pada od Xboxa a nie od PS itd., więc w tej warstwie jak pamiętam były problemy na tyle istotne, że zarzuciłem pomysł jako niepraktyczny.. A jako że pad od Xboxa jest od MS, więc nie dziwi jego kompatybilność na PC i wiadomo tyle, że to zadziała i że to sprawdzone rozwiązanie. Sam mam i jest ok, tak jak nie narzekam specjalnie na pada PS na konsoli (tyle, że jak pisałem z PC się nie sprawdza).

Pad od Xboxa ma ten plus, że jest na akumulatorki i na dłużej taki pad wyraźnie starcza, no a w padzie na PS zmieniać się tak bez jakiegoś grubszego rozbierania pewnie nie da się ogniw wymienić czy akumulatorka, który jest w środku. Osobiście jednak lubię czuć swoboda pada niepodpiętego. Oczywiście można mieć 2 pady od PS, żaden problem, ale koszt wiadomo większy, no i na jednym się wtedy gra, a drugi w tym czasie się ładuje. Choć ma to dodatkowy minus, że jak bierzesz konsolę na wyjazd, to np. bierzesz wtedy 2 pady a nie jeden, co jest jakby nie było pewnym minusem też. Z tymi padami od PS czasy działania bez ładowania są naprawdę marne i to trzeba podkreślić - jeden dłuższy cykl z grą i trzeba już ładować.

Ten post był edytowany przez Introverder dnia: 31 Lipiec 2019 - 15:30

#8 Użytkownik jest niedostępny   AndrzejTrg 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2019 - 15:58

Ja powiem tak, jestem użytkownikiem pada od x360, i xona. Kumpel wpada co jakiś czas, na piwo z padem od ps4 i nigdy problemów nie było, czy to w pesie czy w Fifie, każda bijatyka od tekena przez dbfz czy mk, golf club czy inne gry, kończąc na dungeons and dragons shadow of mystra na mame czy violent storm...

#9 Użytkownik jest niedostępny   zlotnik 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Sierpień 2019 - 22:13

Zobacz postAndrzejTrg, o 31 Lipiec 2019 - 15:58, napisał(a):

Ja powiem tak, jestem użytkownikiem pada od x360, i xona. Kumpel wpada co jakiś czas, na piwo z padem od ps4 i nigdy problemów nie było, czy to w pesie czy w Fifie, każda bijatyka od tekena przez dbfz czy mk, golf club czy inne gry, kończąc na dungeons and dragons shadow of mystra na mame czy violent storm...

ja zawsze miałem problemy z serią forza na innym padzie niż od xboxa - wiem taki Microsoft jest pazerny

#10 Użytkownik jest dostępny   ShadowMan 

• Memento Mori
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2019 - 04:11

Wszystkie gry na PC są już domyślnie ustawione pod pady od X360 i XONE. W innych padach często trzeba ręcznie ustawiać przyciski w ustawieniach. Do tego niektóre gry miewają problemy z padami innymi niż te od konsol Microsoftu. Choćby z tego powodu sam też wolę pady od Xboxów, bo je po prostu podłączasz i grasz, każda gra poprawnie je wykrywa i od razu sterowanie jest ustawione jak należy. Sam też kiedyś bawiłem się w różne pady, aż w końcu kupiłem pada od X360 i jedyne czego żałowałem to tego, że nie zrobiłem tego wcześniej. Najmniej problemowy pad do grania na kompie. :)

#11 Użytkownik jest niedostępny   zlotnik 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2019 - 17:10

ShadowMan Masz rację ale nie którzy na forum uważają że jestem fanboy Microsoft ;)

Ten post był edytowany przez zlotnik dnia: 20 Sierpień 2019 - 17:11

Strona 1 z 1