Skocz do zawartości
andrew1982w

Antena pokojowa do tv naziemnej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje dobrej anteny pokojowej do odbioru tv naziemnej. Najlepiej w jak najniższej cenie poleci coś ktoś dobrego w niskiej cenie. W sklepie oglądałem parę sztuk ale nie wiem na co patrzeć żeby coś dobrego znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilbym przez internet bo masz zwrot 14dni. Kupiłem kiedys w mediaexp, bez szalu, ladnie wygladala tylko za okolo 60zl, ale u mnie w pokoju nie chciala w ogole łapać kanałów. Przeniosłem do babci (drugi dom) i tam chyba tylko 8 kanałów. Takze upewnij sie ze na pewno pokojowa antena bedzie Ci lapać kanały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka antenka pokojowa to coś złapie jak mieszkasz w promieniu kilka kilometrów od nadajnika w najlepszym razie. Czyli strzelając powiedzmy na 10% kraju. Masz szczęście tak mieszkać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadajnik RTCN Krynice - Białystok / Krynice (MUX1, MUX2, MUX3) nablizej mam jakies po prostej niecale 20 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P_M_

Nadajnik RTCN Krynice - Białystok / Krynice (MUX1, MUX2, MUX3) nablizej mam jakies po prostej niecale 20 km

Masz jeszcze mux8. Co mnie zdziwiło, to fakt, że niby polaryzację ma poziomą, jak pozostałe. Reszta kraju nie ma tyle szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie poleci bo antena pokojowa to namiastka. To nie ma prawa się sprawdzić w tym przypadku. Może złapiesz z zakłóceniami coś ale na wiele nie licz. A jak się upierasz to kup coś markowego np typu polskiego Telmora. Przynajmniej masz pewność że będzie starannie wykonane i zasilacz i wzmacniacz nie będzie najtańsza chińszczyzną. Ale dla mnie to strata pieniędzy. Nie masz balkonu aby zewnętrzną antenę zamontować? Jak nie chcesz nic wiercić to są przejściówki podokienne. Tez na niej strata sygnału będzie ale i tak to lepsze rozwiązanie.

Edytowane przez TucoRamirez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antena pokojowa na 20km nie ma szans. Tylko zewnętrzna kierunkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w stacjonarnym nie ma zwrotów do 14 dni?

Wałkowane tysiące razy, w sklepie stacjonarnym sprzedawca nie ma obowiązku przyjąć zwrotu, niektóre sklepy w ogóle mają taką politykę, że zwrotów nie przyjmują. Zwrot w ciągu 14 dni należy Ci się kupując na odległość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...