Skocz do zawartości
szary89

EA Access PS 4

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak kupie dostęp do EA Access po zainstalowaniu gier czy będą one działać (tryb singleplayer) bez połączenia z internetem ( oraz gdy okres Dostęp się skończy)?

 

pracuje na statku gdzie niemam dostepu do internetu czy beda mógł odpalić gry ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas korzystania z abonamentu EA Access muszę mieć dostęp do Internetu?

Połączenie z Internetem będzie potrzebne do grania w przedpremierowe wersje próbne, pobierania gier z kolekcji The Vault i korzystania z funkcji sieciowych (takich jak gra wieloosobowa online). W pozostałych przypadkach możesz się rozłączyć i korzystać do woli z zawartości dla jednego gracza.

 

https://www.ea.com/pl-pl/ea-access/faq#q6

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Też się podłączam do pytania zaodrze244 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież on nie pyta, tylko odpowiada na pytanie zadane w pierwszym poście cytatem z FAQ EA Access (masz to w linku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do wątku ale z innym pytaniem. Otóż wykupiłem roczny abonament i z tego co widziałem na początku Sims 4 było w ofercie. Od kilku dni jak wejdę na listę gier to simsów nie ma. Ktoś się może orientuje o co chodzi ? Nie to, że chcę pograć :) małżonka pyta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukaj w PS store bezpośrednio, ja tak miałem z A Way Out - na liście w EA access nie było, w PS store było bezpłatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to, że chcę pograć :) małżonka pyta ;)

Nie ma się co wstydzić :P Też raz na ruski rok odpalę.

Te z ea access też na pewno sprawdzę.

 

Ktoś śledził co jaki czas wrzucali nowe gry na xboxa do tego abo i kiedy można spodziewać się nowego rzutu na ps4?

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do wątku ale z innym pytaniem. Otóż wykupiłem roczny abonament i z tego co widziałem na początku Sims 4 było w ofercie. Od kilku dni jak wejdę na listę gier to simsów nie ma. Ktoś się może orientuje o co chodzi ? Nie to, że chcę pograć :) małżonka pyta ;)

Wyszukaj w PS store bezpośrednio, ja tak miałem z A Way Out - na liście w EA access nie było, w PS store było bezpłatne.

Tak jak Marcin pisze, wejdź w Bibliotekę i zakładkę PlayStation Plus tam będziesz miał wszystkie gry, gry które są rzadziej uruchamiane znikają z paska w ogóle, jak wejdziesz w bibliotekę będziesz miał wszystko, a w zakładce PS Plus wszystkie aktywowane.

 

Zastanawiam się tylko czy mając PS Plus, dostając te dwie gry miesięcznie, zostają one dopisane do konta automatycznie, czy jednak każdą z osobna trzeba kliknąć :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abonenci PS+ muszą każdą grę osobno kliknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...