Skocz do zawartości
6pounder

Polskie napisy do zagranicznych wersji gier

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry :)

 

Zamówiłem grę Risen 3 TL w prezencie dla kumpla z niemieckiego Amazona. Ma wersję niemiecką i angielską, więc kupiłem, bo pamiętam że PCtowa też nie miała dubbingu i była świetnie wykonana (na pewno lepiej niż badziewny dubbing dwójki z żałosnym nergalem i spółką). Przyszło mi jednak do głowy, że na PC grałem w R3 z napisami polskimi, więc nie była to tylko angielska wersja. I o ile kumpel angielski zna i z niego na co dzień korzysta, to w grach i filmach fajnie jest te napisy mieć.

 

Pytanie więc: czy w grze (oryginalnej of course) na PS4 Pro da się dorzucić napisy w jakiś sposób, czy pozostaje tylko grać mu po angielsku? Pytanie wynika z tego, że w przeciwieństwie do różnych postów typu "kolega pyta" nie posiadam PS4, a chciałbym to wiedzieć przed zrobieniem niespodzianki ;)

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przetłumaczone kwestie zapisz na kartonach i umieszczaj na dole ekranu w odpowiednim momencie :E Akcja wygląda tak jak są polskie napisy to są jak polskich napisów nie ma to ich nie ma. No chyba, że masz jailbreak na konsoli to pewnie by dało rade coś tam dograć ale w przeciwnym razie nie wydaje mnie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Tak przetłumaczone kwestie zapisz na kartonach i umieszczaj na dole ekranu w odpowiednim momencie :E

 

To ja znam lepszy myk.. Zamontuj ipada / tableta lub jakies cacko o podobnej wielkosci na dole ekranu twojego TV i ustaw by translator tłumaczył z automatu poprzez aparat :PP :>:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grami na ps4 wydanych na płytach na inne regiony to różnie bywa. Niektóre po mimo, że wersja wydana na polski rynek ma napisy czy dubbing PL to w wersji np. niemieckiej pudła tego nie uświadczysz.

Tak jest np. z Days Gone wersja wydana w Niemczech ma np. Czeskie napisy, ale polskich już nie znajdziesz :E

 

Takie U4 np. w wydaniu niemieckim będzie umożliwiało włącznie polskich napisów, ale dubbing po polsku już nie będzie dostępny. itd.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak przedmówca. Ja z kolei posiadam Infamous: First Light z niemiec który ma normalnie polski dubbing na płytce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...