Skocz do zawartości
LasagnaBolognese

płaty antywirus, co najlepsze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Co lepsze, Mcafee LifeSaver ( 100 zł rocznie za unlimit urządzeń)

Znalazłem też na Amazonie ale nie wiem czu nie ma żadnych blokad regionalnych czy coś

https://www.amazon.com/McAfee-LiveSafe-Protection-Unlimited-Activation/dp/B07L57S2YT/

 

 

Czy może Bit Defender Total Security 2020

 

A może coś innego jest lepsze?

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windowswoski defender, lub comodo + używanie internetu z głową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Comodo odpada z pewnych względów. Pytam o dobrego płatnego Antywira. Te darmowe często dopiero w wersji płatnej mają zakres ochrony.

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły windowsowki defender plus myślenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Defender poprawia się z roku na rok i już teraz można go polecać jako wystarczający dla większości użytkowników.

 

Przejrzyj sobie te wyniki, możesz też zerknąć sobie na wcześniejsze testy na tej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja używam Kaspersky Free + na żądanie Emsisoft Emergency Kit Scanner, ESET Online Scanner i AdwCleaner.

 

Przeglądarka internetowa Opera z uBlockiem Originem (certyfikate.it) i Click&Cleanem.

 

Jeżeli musi być płatny, to Kaspersky Internet Security.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Defender poprawia się z roku na rok i już teraz można go polecać jako wystarczający dla większości użytkowników.

 

Przejrzyj sobie te wyniki, możesz też zerknąć sobie na wcześniejsze testy na tej stronie.

Skoro napisałem, że jestem skłonny płacić za antywira, to nie jestem w tej większości których okrojona darmocha zadowoli tym bardziej, że potrzebuje full pakiet DOBREGO ANTYWIRA w tym na komórki, a nie okrojone darmowe wersje.

 

Czy ta oferta AMAZONu jest ok?

https://www.amazon.com/McAfee-LiveSafe-Protection-Unlimited-Activation/dp/B07L57S2YT/

 

Kasperskiego się nieco obawiam w kontekście przyszłej kompatybilności z Windą, coś ich USA podgryzały ostatnio.

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro napisałem, że jestem skłonny płacić za antywira, to nie jestem w tej większości których darmocha zadowoli tym bardziej, że potrzebuje full pakiet DOBREGO ANTYWIRA w tym na komórki, a nie okrojone darmowe wersje.

 

Czy ta oferta AMAZONu jest ok?

https://www.amazon.com/McAfee-LiveSafe-Protection-Unlimited-Activation/dp/B07L57S2YT/

 

 

Przedmówca miał chyba na myśli, że Windows Defender choć darmowy, nie jest żadną okrojoną wersją. Sam od roku - dwóch korzystam na swoim głównym sprzęcie z combo Windows Defender + Ublock Origin i nie miałem żadnego problemu z wirusami.

 

Na telefony komórkowe też raczej wystarczy "włączyć myślenie", ale jeżeli bardzo ci zależy to możesz szukać wśród ofert obecnych wyłącznie na mobile, bo pecet sobie bez problemu poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Kasperskiego się nieco obawiam w kontekście przyszłej kompatybilności z Windą, coś ich USA podgryzały ostatnio.

 

Kompatybilność Kaspra z Windą jest doskonała, a podgryzanie związane jest z polityką.

Usunięto Kaspersky'ego z amerykańskich instytucji publicznych co skutkuje masowymi i skutecznymi atakami Ransomware na te instytucje. W niektórych rejonach wprowadzono stany wyjątkowe. Zabezpieczenia amerykańskie się nie sprawdzaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompatybilność Kaspra z Windą jest doskonała, a podgryzanie związane jest z polityką.

Usunięto Kaspersky'ego z amerykańskich instytucji publicznych co skutkuje masowymi i skutecznymi atakami Ransomware na te instytucje. W niektórych rejonach wprowadzono stany wyjątkowe. Zabezpieczenia amerykańskie się nie sprawdzaną.

Biorąc pod uwagę kraj "pochodzenia" Kaspersky'ego oraz kraj, z którego są przeprowadzone ataki, widzę korelację :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOBREGO ANTYWIRA w tym na komórki

A po co na komórki? W Androidzie każda aplikacja jest uruchamiana w piaskownicy. Antywirus też. Antywirus na Androida to absurd.

Edytowane przez vhp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instaluj darmowy AVIRA. Od wielu lat ścisły top skuteczności. Zdarzało się wgrywać z najdroższymi i najlepszymi.

Edytowane przez MAR89TUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Biorąc pod uwagę kraj "pochodzenia" Kaspersky'ego oraz kraj, z którego są przeprowadzone ataki, widzę korelację :).

 

To są ataki dla okupu. Skąd te informacje o źródle ataku? Nawet gdyby tak było, to mimo wszystko, ta sytuacja pokazuje słabość ochrony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro napisałem, że jestem skłonny płacić za antywira, to nie jestem w tej większości których okrojona darmocha zadowoli tym bardziej, że potrzebuje full pakiet DOBREGO ANTYWIRA w tym na komórki, a nie okrojone darmowe wersje.

 

Czy ta oferta AMAZONu jest ok?

https://www.amazon.com/McAfee-LiveSafe-Protection-Unlimited-Activation/dp/B07L57S2YT/

 

Kasperskiego się nieco obawiam w kontekście przyszłej kompatybilności z Windą, coś ich USA podgryzały ostatnio.

 

Dostałeś linki do testów wykonywanych przez ludzi zajmujących się tym profesjonalnie, a nie przez domorosłych fanatyków. Jeżeli wolisz się wspierać opiniami Pana Jacusia czy Pana Zenka z forum i wierzysz im bardziej niż profesjonalnym testerom zabezpieczeń, to już Twoja sprawa. Tylko czy Pan Zenek i Pan Jacuś testują swoje komputery za pomocą testów bezpieczeństwa składających się z baz danych złośliwego oprogramowania? Wątpię. Jeżeli chodzi o testy sprzętu to jestem skłonny zaufać wiedzy i doświadczeniu forumowiczów, natomiast w przypadku skuteczności działania antywirusów wolę zaufać profesjonalnym testerom.

 

Wybieraj sobie co chcesz. Możesz nawet wybrać antywirusa za 6000 zł, skoro brzydzisz się darmowymi i skutecznymi rozwiązaniami dla 99 % użytkowników. :E

Uparłeś się na taniego jak barszcz McAffe, który w testach ostatnio wypada gorzej niż Windows Defender :E

 

Tak się składa, że sam posiadam McAffe, wystarcza mi, zwłaszcza, że od czasu do czasu przesieję komputer innym oprogramowaniem, ale gdybym dzisiaj miał wybierać, to bym siedział na Windows Defenderze. ;)

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co na komórki? W Androidzie każda aplikacja jest uruchamiana w piaskownicy. Antywirus też. Antywirus na Androida to absurd.

 

Aplikacje aplikacjami, te ściągam z marketu a więc są przeskanowane ale na telefonie ekstremalnie łatwo kliknąć w jakiś link przez przypadek czy dostać sms z trojanem czy keylogerem tym bardziej, w zwiazku z aplikacjami bankowymi na telefonie. Więc uważam, że warto mieć jakąś ochronę.

 

Ktoś tam napisał, że w płatnych wersjach dochodzi do tego ochrona antyphishingowa.

Co niby w przeglądarce ją zapewnia, które wtyczki. Zresztą wtyczka robi to tylko na poziomie przeglądarki i może klikania. A torenta co ma ogarnąć a download jakichś plików ? ( mówie o PC teraz)

Wtyczka ogarnie tylko przeglądarke o ile w ogóle ogarnie.

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacje aplikacjami, te ściągam z marketu a więc są przeskanowane ale na telefonie ekstremalnie łatwo kliknąć w jakiś link przez przypadek czy dostać sms z trojanem czy keylogerem tym bardziej, w zwiazku z aplikacjami bankowymi na telefonie. Więc uważam, że warto mieć jakąś ochronę.

Antywirus na Androidzie nie ma aktywnej ochrony rezydentnej, bo mieć nie może. Antywirus na Androida to zbędna i bezsensowna aplikacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobra Panowie, czy ten klucz licencyjny z Amazona jest oryginalny, da się to jakoś zweryfikować?

 

Podobna "promocja" jest na Allegro - klik.

 

Klucze są raczej oryginalne. To niewykorzystane i nieużywane licencje, które sprzedaje się w znacznie obniżonej cenie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...