Skocz do zawartości
azgan

Devil's Hunt - Polski naśladowca God of War?

Rekomendowane odpowiedzi

Już z nie przesadzajcie, da 8,5/10 i będzie to obiektywna opinia i kandydat na GOTY miesiąca. Tak serio to Hydro się tym podnieca od tygodni jak wcześniej Agony :).

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dadzą patcha z RT i zacznie się kukuryku :E

"Gdyby Bloodrayne była męściznom i to dwa lata wcześniej". Bohater gry powinien do chirurga ortopedy pójść, bo mu kija montażowego z zadu nie usunęli po porodzie :lol2:

Ale uprzedzam -w radio u nas mówili, że kolejka jak diabli. Ludzie całą noc czekali i całe dopołudnie :kwasny:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest takie drewno jak Dragon Age 2 - nawet elementy interfejsu i ten rogaty mob są żywcem wyciągnięcie z gry Bioware. To na pewno jest premiera, a nie wczesna alfa / demo z kickstartera?

 

I gdzie tu podobieństwa do God of War?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak mi do tego by dopłacili to i tak nie zagram :E Szkoda czasu.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gdzie tu podobieństwa do God of War?

 

Mnie to od początku zastanawiało bo ja tu widzę oczywiste podobieństwo do serii Devil May Cry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dadzą patcha z RT i zacznie się kukuryku :E

"Gdyby Bloodrayne była męściznom i to dwa lata wcześniej". Bohater gry powinien do chirurga ortopedy pójść, bo mu kija montażowego z zadu nie usunęli po porodzie :lol2:

Ale uprzedzam -w radio u nas mówili, że kolejka jak diabli. Ludzie całą noc czekali i całe dopołudnie :kwasny:

RT w takim drewnie, po co takie RT do takiego drewna. Jedyna gra która ma dobre RT, znaczy PT to Quake 2 dzisiaj, 22 letnia gra. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RT w takim drewnie, po co takie RT do takiego drewna.

 

A po co alkohol na imprezie z brzydkimi babami? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wybierać to wolałbym dzisiejsze Daymare: 1998 niż tego naśladowcę God of Wara :E Z lepszego drewna wystrugane jak na moje oko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też, ale tutaj totalne drewno.. jak właczyłem gameplay to pomyslałem ze to gierka na tablet :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może powinni wydać serię pocztówek, a nie grę? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ta gra prezentuje się okrutnie :D. Nie dziwie sie ze już testerzy gry krytykuje ten tytuł. To nie ma prawa wypalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dali tak wysoko bo to rodzimy produkt. Czytam teraz i okrutnie krytykują ten tytuł. Zapowiada się crap roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać to było niemal od pierwszych zajawek. Była kiedyś taka gra, cholernie podobna. Coś się działo chyba(chyba!) z widokiem Warszawy w tle, kojarzę pałac kultury znowu chyba. Jak sobie przypomnę to napiszę. Zdaje się...hehe -chyba, że także polskiej produkcji.

 

 

"Tato, do płatków grę dodali!

Pokaż...hmm... dopóki nie zjesz możesz popykać, tylko klawiatury nie zasyp płatkami.

Dzięki tato!

Aaaaa, potem płytkę z opakowaniem wywal. Żeby mi się po domu nie walała, bo znowu ślizg zrobię i szpagat" :lol2:

 

TADAM!

 

Infernal się toto zwało i mimo upływu lat może być bezpośrednim konkurentem :E

Obaj protagoniści to chyba bliźniaki syjamskie rozdzielone na pieńku.

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na grę mieli ciekawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem pierwsze 50 minut i powiem krótko: ta gra w takiej postaci w jakiej jest nigdy nie powinna ujrzeć swiatła dziennego, to co tam jest to jest jedna wielka tragedia :E .

 

- walka to jakas absolutna porażka, nie ma zadnej przyjemnosci z takiej "walki", przeciwnicy stoją jak kołki (czasami przez całą walkę nie zadając żadnego ciosu)

- animacja głownego bohatera tragiczna, animacja postaci pozostałych koszmarna

- wygląd głownego bohatera jak z jakiegos generatora po nacisniesciu przycisku "random seed" , nijaka twarz, nijaka reszta.

- custcenki koszmarne (poziom sprzed 10 lat) , mogli je zastąpić jakimis ładnymi obrazkami i byłoby duzo lepiej niz to co jest w grze.

- design przeciwników słaby ale bardziej pasuje okreslenie "generyczny" nie ma w nich zadnej oryginalnosci i są bardziej smieszni niz straszni (cos ala Power Rangers)

- widac ze w devteamie nie było animatorów, bo to co jest to jest bardzo złe, brakuje tez wykorzystania mocapu.

 

Tego czegoś (bo grą tego nie moge nazwać) nie kupiłbym nawet za 20 zł. W realnej skali 10 stopniowej dałbym 1 punkt.

 

Przeczytalem troche o genezie powstania tej gry i z tego co piszą w necie to wyglądało to tak ze jest sobie piłkarz Paweł Lesniak który chce być człowiekiem-orkiestrą i wpada na pomysł napisania książki "Równowaga"

 

https://polter.pl/ksiazki/Rownowaga-Pawel-Lesniak-c25078

 

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/155271/rownowaga

 

a potem wpada na pomysł założenia studia developerskiego Layopi Games by zrobić grę na podstawie swojej własnej książki.

 

Teraz wszystko jest dla mnie jasne...

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na grę mieli ciekawy

 

Czy ich?

Może...

W każdym razie polecę Ci "Komornika" Michała Gołkowskiego. Serio warto

 

 

- wygląd głownego bohatera jak z jakiegos generatora po nacisniesciu przycisku "random seed" , nijaka twarz, nijaka reszta.

.

 

To nasza popkultura i tradycja -"z twarzy podobny zupełnie do nikogo" :lol2:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ich?

 

Tego nie wiem, bo nie grałem. Pewnie jest wyczuwalna inspiracja innymi grami (tymi lepszymi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem z ciekawości gamepley na jutubie, drewno, dropy i nuda, nie poszło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem sobie tę jego minirecenzję i w sumie dalej nie wiem, w czym ta gra jest taka dobra. Znakomita grafika (sic!) i tyle pozytywów jego zdaniem. Tak to modele postaci jak sprzed 8 lat, mega-liniowość, zagadki są tak proste, że sam nie wie, czy można nazwać je zagadkami, dynamika walki do końca mu nie odpowiada, 5-6h na ukończenie gry. Jedyne, czym się tak podnieca, to mega immersja, którą znalazł w historii kolesia, którego stary wywalił z roboty a ziomek obracał mu pannę.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Liczycie, że spatchują grę by nie nazywano ją gniotem a choć 5/10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nazywać grę gniotem i dawać jej powyżej przeciętnej (5) to dziwne...

 

Ale ok, metacritic póki co 56, więc czy na 65-70, by po patchach dała radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A już polaczki na Steamie spamują.. Widzę sporo dobrych opinii w recenzji gry a nawet trafiałem na fragmenty "rewelacyjna gra". Buhhehe pewnie dostali grę od producenta i mieli pisać dobre opinie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...