Skocz do zawartości
adijos1990

Jaki telefon?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moj stary wysluzony samsung s7 edge czeka na wymiane na cos nowszego i tu mam dylemat od tygodnia co wybrac. Mam 3 telefony do wyboru mianowicie :

Samsung galaxy s 10

Samsung Note 9

Samsung galaxy A80

Telefon do uzytku codziennego nie robie zbyt wiele zdjec jednakze kazdy z wyzej wymienionych robi swietne zdjecia. Chce poprostu cos nowego innowacyjnego. Moja Żona posiada obecnie galaxy A80 i przyznam telefon robi wrazenie, ekran wypelnia praktycznie cala powierzchnie. Jednak przyzwyczailes sie ze swojego starego S7 edge do panelu bocznego ktory w kazdej sytuacji mozna wyciagnac i wlaczyc latarke tudziez przejsc do ulubionych programow. Z notem nie mialem nigdy wiekszej stycznosci wiec S Pen wydaje mi sie fajnym dodatkiem i posiada moj wspomniany wyzej panel boczny, troche szkoda ze nie posiada wbudowanego czytnika lini papilarnych w ekran jak w S10 i A80. Note rowniez ma ramki u gory ekranu co nie koniecznie jest zle gdyz oczko w S10 zupelnie mi sie nie podoba i polowa aplikacji zle skaluje ekran i mamy czarny pas zamiast wypelnionego ekranu. Prosze o jakies porady. Z gory dziekujd pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie właściwie wszystko napisałeś ;)

Jeśli odpowiada Ci tylko zagięty ekran to zostaje tylko samsung. Ja bym chyba brał S10, ze względu na szeroki kąt.

 

Ewentualnie czekaj na note 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Note 10 na premierze bedzie chyba za drogi na moja kieszen. Co do S10 napewno swietny telefon z tym ze niewiem czy jest mi potrzebny szerokokatny obiektyw robie stosunkowo malo zdjec ale ta dziura w ekranie gdzie nie wszystkie aplikacje poprawie ją skaluje troche mnie odrzuca,a note ma S Pena ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze to telefon juz z poprzedniego roku i cholera nie jestem pewny w 100%.

Rosumiem ze nad Galaxy A80 niema co myslec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze rozważyć P30 Pro 6/128Gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za fajna propozycje bo telefon parametrami nie ustepuje konkurencji ale jakos Huwawei mnie zupelnie nie przekonuje ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze to telefon juz z poprzedniego roku i cholera nie jestem pewny w 100%.

Rosumiem ze nad Galaxy A80 niema co myslec ?

 

Różnica wydajnościowa między Note 9 a S10 jest, ale albo nie będzie zauważalna w codziennym użytkowaniu, albo będzie minimalna. Wszystkie apki i tak odpalisz na obu telefonach. Jeśli aparat szerokokątny nie jest dla Ciebie istotny, to nie widzę powodu by dopłacać do S10. Do tego jeszcze będziesz miał rysik.

Mógłbyś szukać alternatyw wśród innych marek, ale skoro ważne są funkcje zagiętego wyświetlacza to nie ma chyba innego wyboru jak Samsung ;)

 

A80 to taki drogi średniak. Ja wyznaje zasadę że jeśli Samsung to tylko linia S lub Note ;)

Edytowane przez jongover

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj w salonie i ogladalem s10 i masakra prawie kazda gra, wiekszosc aplikacji ktore odpalilem ucina ekran na wysokosci oczka z aparatem no wyglada to strasznie po co taki ekran na caly telefon skoro i tak to ucina i jest czarny pas jak w moim starym s7 z ramkami haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może OnePlus 7 Pro?

2019, zagięty ekran, chowany aparat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Pokazali wczoraj Note 10 i przyznam ze to chyba najlepszy telefon dla mnie tylko troszeczke za drogi. Wymiary zwyklego bez plusa sa idealne jestem w stanie obsluzyc go jedna reka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak pierwsza opcja byla albo note9 albo s10 ale teraz cholernie mi sie podoba nowy note 10 tylko czy jest sens doplacac...

Opcja odkup chyba nie wchodzi w gre gdyz moj stary s7 ma popekana cala szybke a przodu.

Edytowane przez adijos1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie sam nie wiem. Będziesz kupował w oficjalnej dystrybucji czy raczej w sklepach pokroju bestcena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oppo reno 10?

 

 

zakupiłem ten telefon na premierę, nie żałuje żadnej wydanej złotówki. Bateria o wiele więcej trzyma niż samsung S10 czy Huawei P30 Pro - między innymi z racji na baterię polimerową (samsung i huawei ma jonowe)

 

telefon moim zdaniem bardziej elegancki od świecących się jak psu jaja konkurentów (oprócz Oneplusa)

 

aparat i szybkość telefonu to totalna topka.

 

ColorOS lekki, ma kilka przydanych funkcji.

 

Ogólnie jak na wielkość telefonu dość szybko się przyzwyczaiłem i da radę jedną ręką obsługiwać

 

Chowany aparat to świetny bajer, ekran bez notcha robi robotę. Odblokowanie twarzą jest bardzo szybkie i trafne.

 

Niewystający aparat duży plus kiedy nie nosisz etui (tak jak ja)

 

Czytnik linii papilarnych szybki i trafny. Ma AI które z czasem działa co raz lepiej

 

Przestrzeń gier to genialna opcja. Obsługuje wszystkie aplikacje na telefonie. Całkowicie wrzuca tryb "nie przeszkadzać" w zależności do obsługiwanej aplikacji, dorzuca priorytet sieci i wymusza HDR10+ - świetne do netflixa

 

podwójna stabilizacja przy x10 zoomie jest świetna. O wiele mniej trzepie aparatem w porównaniu do p30 pro

 

 

Na minus trochę ubogie ustawienia i personalizacja aparatu, brak nagrywania szerokim kątem i zoomu x10 przy nagrywaniu (pisząc z supportem napisali, że powinni wprowadzić do końca roku te funkcje)

 

 

No tak pierwsza opcja byla albo note9 albo s10 ale teraz cholernie mi sie podoba nowy note 10 tylko czy jest sens doplacac...

Opcja odkup chyba nie wchodzi w gre gdyz moj stary s7 ma popekana cala szybke a przodu.

 

 

odkupują też uszkodzone.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze skupuja ale jak sprawdzalem wycene swojego telefonu to dostane za niego 54 zlote to jednak slaby interes i tu wlasnie sie rozchodzi czy z okazji promocji tak czy siak dostane 400 zl extra?

Edytowane przez adijos1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, ja oddałem zaoranego s1 wycena na 1zł +400 z promocji, i takim sposobem dostałem 400zł za s1 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, ja oddałem zaoranego s1 wycena na 1zł +400 z promocji, i takim sposobem dostałem 400zł za s1 :E

 

Dzieki wielkie za szybka odpowiedz. Musze to jeszcze przemyslec czy wybrac tansza opcje Note9 czy jednak sie szarpnac na Note 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze skupuja ale jak sprawdzalem wycene swojego telefonu to dostane za niego 54 zlote to jednak slaby interes i tu wlasnie sie rozchodzi czy z okazji promocji tak czy siak dostane 400 zl extra?

 

400pln jest gwarantowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz telefon na dłużej a nie jest to problemem finansowym to uderzaj w 10 ,jednak ma więcej opcji i jest nowsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...