Skocz do zawartości
mark2468

Mi 9 SE/ 9T amoled powiadomienia kolory

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mama zamiar kupić mi 9 se lub 9T. Byłem w sklepie i oglądałem oba; mi 9t trochę duży ale ujdzie. Jednak obok był prezentowany one plus 6t.

6T bardzo zwrócił moją uwagę ekranem; miął on dużo żywsze kolory od telefonów mi a także był jak dla mnie przyjemniejszy dla oka jeśli można tak powiedzieć.

 

W xiaomi super amoled a w one plus optic amoled; czy między tymi wyświetlaczami jest aż takaż różnica na korzyść optic amoled?

Czy może w mi 9 se/9t można ustawić takie kolory jak w one plus 6t?

 

 

Dodatkowo czy always on display w mi 9 se/9t może wyświetlić tyle powiadomień co 6t w ambient on display?

Czy może xiaomi ma uproszczoną wersję która pokazuje tylko godzinę, datę oraz znikome powiadomienia.

 

Ps. Ogólnie ekran oraz nakładka w androidzie 6t bardzo mi pod pasowała ale niestety nie ten budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Mi 9 SE prawdopodobnie mieli ustawiony kontrast na standardowy a nie zwiększony przez co kolory były słabsze . Też sie na to złapałem . Po ustawieniu na zwiększony kolorki są bardzo głębokie .

 

Nie wiem co Ci doradzić bo nie podałeś na czym najbardziej Ci zależy , czy aparaty ważne , audio , bateria itd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważna dla mnie jest płynność działania. Bardzo często na telefonie używam internetu, aplikacji, mediów społecznościowych. Czasami słucham muzyki na słuchawkach bezprzewodowych. Rzadziej korzystam z aparatu. chciałbym aby telefon wytrzymał pełny jeden dzień na baterii, dlatego zastanawiałem się nad mi 9t.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plynnosc dzialania op6t bije na glowe wiekszosc telefonow z jego generacji i nowszych, sam mam op5t i nadal jest plynny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już Mi 9T z amazon de. Telefon spoko, jest spora różnica między poprzednim redmi note 5. Niestety nie miałem tyle pieniędzy na coś lepszego (nowy 6T lub 6) a nie chciałem kupować na allegro używanych bądź z dziwnych sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...