Skocz do zawartości
gdfgdgfdgdfgfdgertergdfgfd

Sprawdzenie logów (laptop "piłuje" bez obciążenia) + niedziałająca klawiatura

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym o sprawdzenie poniższych logów FRST oraz Autoruns (laptop stosunkowo świeży, a lubi przypiłować albo myśleć dziwnie długo przy uruchamianiu prostych aplikacji):

 

FRST

 

Addition

 

Shortcut

 

Autoruns

 

Nie wiem po jakim wydarzeniu, czy coś usunąłem, ale od pewnego czasu zauważyłem, że przestała działać klawiatura laptopa (korzystam z klawiatury USB). Klawiatura świeci, da się wywołać zamknięcie systemu skrótami, ale nie generuje żadnych znaków. Aktualizowałem sterowniki, ale problem nie zniknął i nie mam pomysłu jak ją przywrócić do działania.:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tu żadnej infekcji.

 

Tylko kosmetyka:

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

GroupPolicy: Ograniczenia ? <==== UWAGA

FF DefaultProfile: 42ygqv7f.default

FF ProfilePath: Profiles/42ygqv7f.default [nie znaleziono] <==== UWAGA

CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [fheoggkfdfchfphceeifdbepaooicaho] - hxxp://clients2.google.com/service/update2/crx

CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [fheoggkfdfchfphceeifdbepaooicaho] - hxxp://clients2.google.com/service/update2/crx

S4 mccspsvc; "C:\Program Files\Common Files\McAfee\CSP\3.0.127.0\\McCSPServiceHost.exe" [X]

Task: {49570FAB-483B-4FE1-A48E-DF70D9C1A7A1} - Brak ścieżki do pliku

Task: {7C2C77B1-C42E-45F8-8B92-9B30366D40AC} - Brak ścieżki do pliku

FirewallRules: [{E4158112-8A79-4E5B-AF76-F454540399CB}] => (Allow) C:\Program Files\Common Files\McAfee\MMSSHost\MMSSHost.exe

Plugin-x32: @tools.asus.com/ASUS Update;version=3 -> C:\Program Files (x86)\ASUS\Update\1.3.107.9\npAsusUpdate3.dll [brak pliku]

FF Plugin-x32: @tools.asus.com/ASUS Update;version=9 -> C:\Program Files (x86)\ASUS\Update\1.3.107.9\npAsusUpdate3.dll [brak pliku]

Powershell: wevtutil el | Foreach-Object {wevtutil cl "$_"}

EmptyTemp:

Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

Podłącz inną klawiaturę na próbę.

Jeśli będzie taki sam problem, to założysz temat w dziale http://forum.pclab.pl/forum/122-Urz%C4%85dzenia-wskazuj%C4%85ce/

może tam znajdzie się ktoś potrafiący rozwiązać ten problem?

 

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tu żadnej infekcji.

 

Tylko kosmetyka:

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

 

Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

Podłącz inną klawiaturę na próbę.

Jeśli będzie taki sam problem, to założysz temat w dziale http://forum.pclab.pl/forum/122-Urz%C4%85dzenia-wskazuj%C4%85ce/

może tam znajdzie się ktoś potrafiący rozwiązać ten problem?

 

F.

 

Wielkie dzięki za sprawdzenie, problem najwidoczniej leży w innym miejscu. Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...