Skocz do zawartości
tomek25

Zakup miniwieży, co byście doradzili.

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić jakąś miniwieżę, budżet tak około 350 pln. Jednym z moich wymagań jest to, żeby miała timer i sleeper, wiadomo też radio bo głównie do tego służy mi. Tak poza tym, żeby w dobrze grała, moc RMS nie musi być nie wiadomo jaka. 

 

Widziałem ostatnio fajną miniwieżę LG, co sądzicie o sprzęcie grającym LG?

Edytowane przez tomek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu od zawsze był sprzęt Audio Philipsa i bardzo dobrze go wspominam. Do 350 zł znajdziesz philips BTM2310 - dźwięk dobry jak na ten przedział cenowy. Dużym plusem jest możliwość połączenia np. telefonu przez bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej wybrać miniwieżę sharp czy lg ? w jednym sklepie widziałem. Modeli nie pamiętam.

Edytowane przez tomek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuj jak najcięższą

Dobra rada! Dlatego w tzw. audiofilskich sprzętach montuje się metalowe płyty, by sprzęt więcej ważył.

 

Co lepiej wybrać miniwieżę sharp czy lg ?

W takim budżecie nie ma znaczenia, co wybierzesz. Weź tę, która Ci się bardziej podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mały budżet na cokolwiek sensownego. Znając życie, to najlepiej tutaj zagra brandowany chińczyk KM1663.1. Będzie miał bluetooth i radio FM, port USB służy tylko do ładowania. Duży plus to brak plastikowych kolumienek oraz generalnie dobre wykonanie. Trochę ponad budżet, ale według mnie będzie to najlepszy wybór. Popierdółek philipsa bym unikał, wraca to na serwis niestety dość często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miniwieży używam głównie do słuchania radia, chińczyków nie chcę wolę markowy sprzęt.

Edytowane przez tomek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miniwieży używam głównie do słuchania radia, chińczyków nie chcę wolę markowy sprzęt.

Poleciłem Ci coś co jest bdb wykonanego i w ogóle nie trafia na serwis, jeżeli wolisz "markową" popierdółkę to ok, ale tak jak pisałem wyżej, tanie philipsy sypią się dość mocno. Chińczycy w audio potrafią zrobić robotę za naprawdę małą kasę ;).

Jeżeli dla Ciebie liczy się logo producenta, to bierz co chcesz, ale w tej cenie ciężko o cokolwiek w miarę przyzwoitego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Philips, LG, itp to nie jest markowy sprzęt audio. To są firmy, które robią lodówki, mikrofale, kuchenki, suszarki, golarki, telewizory i przy okazji plastikowe audio, bo taka nastała moda na plastic-fantastic. Firmowe audio to Yamaha, Denon, Marantz, itp. Nie będzie nic od tych firm za 350. Chyba, że używka. Jeśli ma być nowe, solidny chińczyk to dobry wybór. A faktem jest, że są chińskie marki robiące świetny sprzęt audio, który obecnie podbił już Europę i Stany.

Edytowane przez Karister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Neopunkcie niedaleko mojego miejsca zamieszkania i zamówiłem Pioneer X-

EM16

za 390 pln. Mieli fajnego sharpa ale nie miał wyłącznika czasowego dlatego nie kupiłem.

Edytowane przez tomek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...