Skocz do zawartości
maestro084

Smartfon do max. 1100-1200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pytanie kieruję do posiadaczy smartfonów tegorocznych(2019) lub max 2 letnich, o aktualnej(na dzień 03.08.2019) wartości do 1200zł i dostępnych jeszcze w sprzedaży (używki odpadają), co więcej którejś z czterech marek: LG, Motorola, Nokia, Samsung i o rozmiarach: wysokość < 150mm, szerokość < 75mm, grubość < 8mm. Pytanie brzmi, co na podstawie wrażeń z użytkowania zdecydowanie polecacie i dlaczego, bądź też co zdecydowanie odradzacie bo okazało się bublem? Kryteria sa dość szczegółowe, w związku z czym nie oczekuję dużej liczby odpowiedzi, ale za to odpowiedzi konkretnych (czyli nie odpowiedzi typu: "a czemu nie używka?" ,"czemu nie Xiaomi" albo "dopłacisz 100zł i masz super sprzęcik").

 

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja ze swojej strony mogę śmiało polecić Honora 10.

 

Nie widzę Honora na liście wybranych marek przez autora.

co więcej którejś z czterech marek: LG, Motorola, Nokia, Samsung

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołóż stówkę i masz Xiaomi Mi 9 SE 6/64GB w promocji https://promocje.x-kom.pl/tydzien-smartfonow z kodem smartfon za 1299 zł to z oficjalnej Polskiej dystrybucji

 

Test telefonu https://www.telepolis.pl/artykuly/testy-sprzetu/xiaomi-mi-9-se-test-recenzja

Edytowane przez Robocap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Czytałeś pierwszy post? To przeczytaj

 

Kryteria sa dość szczegółowe, w związku z czym nie oczekuję dużej liczby odpowiedzi, ale za to odpowiedzi konkretnych (czyli nie odpowiedzi typu: "a czemu nie używka?" ,"czemu nie Xiaomi" albo "dopłacisz 100zł i masz super sprzęcik").
Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę polecić LG V30, choć nie jestem pewien, czy łapie się on w Twoich wymaganiach. Jest szybki, piękny i nie krzaczy, do tego ma świetne aparaty (szeroki kąt!). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Szukaj Samsunga A50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj Samsunga A50.

 

 

Średniak który niczym oprócz amoleda się nie wyróżnia a czytnik linii papilarnych to jakiś żart. :thumbdown: :thumbdown: Dodatkowo za duży dla autora.

 

P20 to ogólnie klasa wyżej od Samsunga A50. Aparat o niebo lepszy, kompaktowe wymiary, czytnik linii papilarnych na froncie i mocniejszy procesor.

 

W porównaniu do A50 trochę gorszy wyświetlacz, hybrydowy dualsim, brak jacka 3.5mm i mniejsza bateria.

 

Na boku bym też poszukał V30.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...