Skocz do zawartości
Xender

Tani TV 75", czy to ma sens? 5000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić telewizor 75 calowy telewizor, nie chce wydawać szczególnie dużo, około 5000zł. TV będzie służył głównie do oglądania filmów oraz seriali z serwisów streamingowych.

 

W oko wpadły mi dwa modele:

 

LG Electronics 75UK6200PLB - posiada podświetlenie direct lit https://www.lg.com/pl/telewizory/lg-75UK6200PLB

 

Samsung UE75NU7102 - posiada podświetlenie edge lit https://www.samsung.com/pl/tvs/uhdtv-nu7102/UE75NU7102KXXH/

 

Który zaoferuje lepszy obraz? Żaden z nich nie posiada chyba dimmigu, więc nie wiem, czy w tym przypadku jest jakakolwiek różnica między podświetleniem typu direct i edge? Osobiście preferuje Samsunga jako markę.

 

 

Czy w podobnej cenie są jakieś inne godne polecenia TV 75 cali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jestem bardzo chętny na projektor, ale nie mam warunków żeby dobrze zaciemnić wnętrze.

20190804_151127.jpg.fb6b6e8ce70368d2df96f216ebf09b4c.jpg

Harmonijkowe rolety + ewentualnie zaciemniające zasłony. Do tego ściana jest beżowa. Mieszkanie jest na wynajem, więc poważniejsze przystosowanie nie wchodzi w grę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze częstotliwość odświeżania wynosząca jedynie 50 Hz, czy nie będzie to bardzo negatywnie odbierane? Jakie znaczenie ma częstotliwość interpolowana wynosząca 1500 Hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...