Skocz do zawartości
AdamB999

glosnik bluetooth do 200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wiem, że to częsty temat :). Nie zmienia to faktu, że wole jakość muzyki nad głośnością (najlepszym przykładem jest to, że słucham z jbl go na poziomie 50% lub mniej). Czy macie jakieś propozycje lub czy możecie coś polecić? Myślałem nad Nillkin X-MAN X1 i Tronsmart T6, jedynie nie wiem czy w t6 będzie mi się podobać taka ilość basu :P.

 

pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Sony XRS-XB10 jeżeli naprawdę szukasz jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary temat, ale może ktoś będzie szukać :) nie mogę polecić X-man (no chyba, że za 100zł) sprawdziłem i od razu zwróciłem. Po sporym ogarnięciu tematu i własnych testach proponuję: jeśli się ma max 200zł pomyśl o tribit maxsound GO (bije wszystkie wyżej wymienione w postach) lub tronsmart element force (nie jest idealny, ale młodzież go lubi, ogólnie nie jest zły). Jeśli się znajdzie dodatkowe złotówek to za 250zł jest tribit maxsound plus! rewelacyjna jakość dźwięku z niskim basem, ładną scena (jak na rozmiar głośnika) i plaska charakterystyka dźwięku (bardzo uniwersalny głośnik) z bardziej rozrywkowym dźwiękiem (inaczej mocniejsze uderzenie basu) jest Earfun Uboom. Polecam przesłuchanie porównań i recenzji na youtube :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...