Skocz do zawartości
fazza102

[Zamknięty]EVGA RTX 2080 XC 10lat gwarancji z blokiem EK Vector

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam:

- kartę EVGA RTX 2080 XC 8Gb 10 lat gwarancji 3400zł

08G-P4-2182-KR

- blok EK Vector z BP czarnym za 500zł

 

cena tego zestawu razem to 3700zł

 

Karta kupiona w styczniu tego roku na stronie producenta. Gwarancja przedłużona przeze mnie o okres 7 lat co daje 10lat (9,5roku od teraz).

Komputer pełni role reprezentatywną nie jest jednostką roboczą, sporadycznie odpalane gry dla zabicia czasu.

Blok pracował na białym płynie EK WHITE Solid dzięki czemu można użyć dowolny kolor bez obaw o przebarwienia.

Za ten zestaw zapłaciłem w styczniu 4300+800 co daje 5100zł.

 

Jeżeli zajdzie potrzeba mogę ją wystawić na allegro.

 

Mogę sprzedać z założonym blokiem, chłodzeniem powietrznym lub na życzenie przeprowadzić jej mały serwis z wymianą termopadów itd.

Gwarantuję że aktualnie blok jest założony poprawnie.

tvJpVke.jpg

ovcPv3q.jpg

Y4ES9Y5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, gwarancja jest na numer seryjny karty. Z doświadczenia i współpracy z EVGA wiem że nie robią żadnych problemów przy zmianie właściciela karty. Miałem przypadek gdzie GTX 980 został zalany. Kupiłem tego GTXa z strony aukcyjnej i odesłałem na RMA bez żadnego problemu wymieniono mi kartę na GTX 1070 gdyż w momencie zakupu 980 był w podobnej cenie.

 

Sprawdziłem warunki przedłużonej gwarancji na stronie nie ma adnotacji o przypisaniu tych 7 lat do mnie :)

Jeżeli zajdzie potrzeba mogę zadzwonić na support EVGA aby dokładnie dowiedzieć się jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadnak w regulaminie na stronie evga jest informacja, ze rozszerzona gwarancja działa tylko i wyłącznie w przypadku pierwszego nabywcy. Kartę zakładam, że przypisałeś do swojego konta skoro rozszerzyłeś gwarancję.

 

Edit. Jak kupiłeś na stronie producenta, to możliwe, że się nawet automatycznie rejestruje po zakupie.

Edytowane przez DyndaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.

 

Jeżeli chodzi o to:

"The extended warranty will be available for purchase by the original owner within 90 days of the purchase date and a receipt from an authorized reseller is required to verify the purchase information and to validate the Extended Warranty purchase."

 

W skrócie tylko pierwszy "ostateczny" właściciel czyli nie sklep nie hurtownia a ten co tą kartę używa w tym przypadku ja, może wykupić dodatkową gwarancję. Co uczyniłem.

Nie ma wzmianki, że odsprzedaż karty lub darowizna lub wyrzucenie jej przez przysłowiowe okno niweluje w jakikolwiek sposób warunki przedłużonej gwarancji.

 

Podczas rozmowy z supportem EVGA dowiedziałem się, że razie potrzeby wysłania karty na RMA. Należy, okazać dowód pierwszego zakupu liczy się data zakupu połączona z nr seryjnym karty w celu weryfikacji co to w ogóle jest. I od sprzedaż nie zrywa umowy przedłużonej gwarancji na kartę.

 

"Products must be purchased from an authorised reseller, retailer, etailer or distributor of EVGA products. Products purchased through unauthorised channels, such as second hand or through eBay, do not qualify for the Step-Up program. Products received free through promotion or contest do not qualify for the Step-Up program."

 

Formułka prostująca poprzednią. Dla myślących "inaczej" np. kupią używana kartę bez gwarancji rozszerzonej i niewiadomych powodów będą mogli ją rozszerzyć po zakupie.

 

Jeżeli ja i support się mylimy to przepraszamy już nie będziemy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @galakty co ty będziesz że  handel ze wschodem nie istnieje https://www.tirsped.com.pl/blog/polska-wymiana-handlowa-z-innymi-krajami/ Skąd najwięcej importuje Polska? Dane narastająco od początku roku  Niemcy – wartość: 222,1 mld PLN – 21,9% udziału Chiny – 146,6 mld PLN – 14,4% Włochy – 52,2 mld PLN – 5,1% Rosja – 45,1 mld PLN – 4,4% Holandia – 40,4 mld PLN – 4% Francja – 35 mld PLN – 3,5% Czechy – 32,3 mld PLN – 3,2% USA – 24,3 mld PLN – 3,1% Korea Południowa – 24,3 mld PLN – 2,4% Belgia – 23,2 mld PLN – 2,3% @Camis mentzen wolnościowiec który mówi o przymusie , dzięki za link @Spl97 po co to pisanie o kucach i debilne ogólniki ? Nie lepiej przekonywać konkretnymi  argumentami do pozostania w UE ? Tak się naśmiewasz z PiSu i jego elektoratu a sam robisz to samo co oni @lukadd do dziś ludzie myślą że Polska jest krajem suwerennym, mamy największą wymianę handlową z Niemcami więc narazie musimy pozostać w UE nawet jak ktoś tego nie chce , trzeba tylko przekonywać rządzących UE że likwidacja pieca gazowego itd nie jest dobrym pomysłem , z pozycji wasala ciężko coś ugrać   
    • Pokazałem wykresy ale prawda jest tylko jedna - TO NIE JEST TO SAMO "If we look at the common peak white luminance measurements you can see what impact the ‘APL stabilize’ setting is having in this area too. Only the HDR Game and Vivid modes reach up to the panels >1000 nits capability, getting to 1072 nits maximum as the setting is on ‘high’. The other 3 modes all cap out at around 484 nits where it’s set on ‘middle’." I zanim zapytasz "to czemu nie ustawił na APL HIGH pozostałych trybów?" bo ch. dają i tak nie przekroczą 480 peak nitów.   Tylko HDR Game oraz HDR Vivid mogą osiągnąć Peak 1000 w trybie APL HIGH. Potwierdziłem to też po rozmowie z kolesiem który napisał recenzje na TFTcentral i jak ustawisz "domyślny HDR" w APL HIGH to masz max peak w okolicach 480 nitów! Czyli TrueBlack 400!☠️   Mam przyjechać do ciebie z kalibratorem aby pokazać czarno na białym że zwykły HDR z APL HIGH to nie jest tryb Peak1000?    
    • @Camis masz wypowiedź mentzena o tym co dokładnie powiedział na temat tego poboru tylko mężczyzn?
    • @leven Ukryłem, ale jak widać FC widzi wentyl, teraz jest pod Fan3, jak się sparuje i ustawi to nie reaguje na kontrole manualną oraz krzywą.   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...