Skocz do zawartości
djmarcin87

Myszka do 30 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję dobrej myszki z 6 przyciskami do 30zł. Posiadam myszkę od Vakoss zakupioną 4 lata temu za 20zł, nadal sprawna lecz posiada tylko 3 przyciski(jeden na pokrętle wysiadł). A potrzebuję jeszcze dodatkowe dwa przyciski do gry, więc zostałem zmuszony kupić nową a tę myszkę odstawić jako zapasową. Może ktoś używa jakiejś taniej myszki do gierek dosyć długo i coś poleci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo teraz nie kupisz za tyle myszki, ktora się zaraz nie rozleci. W tej cenie albo szukaj logitecha biurowego bez przycisków bocznych albo dozbieraj do 50zł i kup najtańszego a4techa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rozważasz używki to pewnie na OLX kupisz jakiegoś średnia a (może jakieś DM1 Pro albo jakiegoś starego SS-a), a jak nówka to nie wiem, jakiś Modecom lub A4 w tej cenie gdzieś się trafi. Ale lepiej moim zdaniem dorzucić kasę i kupić coś co Ci rok intensywnej rozgrywki minimum wytrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Logitech g102 Prodigy. Do 100zł kupisz, albo i taniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używanej myszki to bym nie kupował- nigdy nie wiadomo jak była eksploatowana i ile wytrzyma jeszcze scroll czy klawisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esperanza Wolf - świetna myszka, choć teraz do nowszej rewizji ładują gorszy sensor, moja ma ze 2-3 lata i śmiga świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...