Skocz do zawartości
matid28

Jaki tv wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chce kupić tv w cenie tak 2100-2400 50cali.

Znalazłem 2 ciekawe modele od Samsunga

- UE50NU74XX

- UE50RU74XX

 

Co o nich możecie powiedzieć? Czy warto kupować pierwszy model z ekspozycji(ciężko dostać go jako nowego)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu kupiłem RU7402, a wcześniej miałem MU6472. Samsung robi bardzo fajne telewizory na matrycy VA. Oba modele są dostępne jako nowe, nie kupuj używanego.

W serii RU74 nie ma WiFi 5GHz, a tak to są raczej takie same telewizory. Możliwe, że RU ma trochę szybszy procesor bo jest nowszy, ale nie mam możliwości tego sprawdzić.

 

Ja wybrałem serię RU bo w 43" Samsung kombinował z matrycami i były też wersje 43NU74 na IPS.

 

Telewizor jest dobry, ale ma niską jasność, więc w dzień słabo widać i matryca VA traci kolory pod kątem, ale to pewnie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips 50PUS8804 też jest na bardzo dobrym VA. Masz w dodatku ambilighta oraz Android TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie możesz dostać 65 cali od Kruger&Matz - sam taki posiadam. Do tego za zaoszczędzone pieniążki jakiś soundbar czy głośniki na wejście koaksjalne i będziesz miał niesamowity zestaw z dobrym telewizorem. Jest dobrze wykonany mimo niskiej ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Kruger&Matz 65" to święta przyszły wcześniej, bo za 2100zł można już dostać nowy egzemplarz. W ciągu roku cena wynosiła co najmniej 2400zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, nowe konta żeby sprzedawać ten chiński syf od ME, nieźle :E

NU starsze podobno mają matrycę 120, w RU już pakowali 60, chociaż osobiście poszedłbym w LG, Samsung nijak ma się z jakością, klejony na slinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...