Skocz do zawartości
krzysiek1990rtk

nowe głośniki 2.1 do 200 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

parę dni temu umarły T3100 i pora kupić coś nowego. Z racji ograniczonego miejsca na biurku w grę wchodzi zestaw 2.1 i jeszcze czarny :E W oko wpadły mi dwa modele

 

creative T3300

 

logitech Z313

 

i pytanie który wybrać? zastosowanie filmy, net, gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

parę dni temu umarły T3100 i pora kupić coś nowego. Z racji ograniczonego miejsca na biurku w grę wchodzi zestaw 2.1 i jeszcze czarny :E W oko wpadły mi dwa modele

 

creative T3300

 

logitech Z313

 

i pytanie który wybrać? zastosowanie filmy, net, gry.

Ja w tym budżecie polecam rozważyć używaną wieżyczkę premium od renomowanych producentów - Sony, Panasonic, może Onkyo lub JVC, można tanio dostać, grunt aby miała wejście aux oraz dość nisko schodziła z basem, jakość dźwięku wyższych modeli będzie bardzo dobra i na pewno lepsza niż głośników komputerowych. Do dziś mam starą wieżę Panasonica z lat 90-tych (zdaje się 2x90W RMS), z niedużymi głośnikami produkowanymi jeszcze w Hiszpanii, jakie to miało pier$%%$cie... - start do niej miał dopiero porządny zestaw 5.1 z potężnym subwooferem, który - nawiasem mówiąc - klęknął po 2 latach, a ta wieża po 15 nadal działa (obecnie leży na strychu ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z używanych to microlaby albo Edifier ale to głównie 2.0 i takie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam miejsca na biurku na jakąś mikro wieżę. Mam biurko 110 cm, na którym stoją dwa monitory. Wieszanie na ścianie odpada, bo denerwuje mnie nadmiar kabli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poluj na Microlab FC-330 w dobrej cenie, lub jak zmieścisz to niewielkie są Microlab B77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...