Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje słuchawek nausznych. Aktualnie posiadam hyperx 1 które mi już padają, na ten moment zależy mi na dobrej jakości dźwięku głównie do słuchania muzyki czasem jakiś cs mikrofon nie jest obowiązkowy mogę kupić oddzielnie. Jeżeli chodzi o nauszniki to najlepiej żeby były duże pokrywające cale ucho. Kartę dźwiękową mam zintegrowaną z z270 gaming k3

Edytowane przez dillssg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę polecić ISK HD9999, bardzo wygodne, dużo akcesoriów i bardzo dobry dźwięk w tej cenie :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogą być otwarte / półotwarte to Somic v2 też są całkiem spoko - posiadam już ponad rok i wszystko z nimi w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał takstary. Somic są spoko ale do integry mimo wszystko byłbym ostrożny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jestem z hyperx bardzo zadowolony jednak teraz nie spędzam tyle czasu na komputerze i graniu w gry jak wcześniej i liczę na super dźwięk przy słuchaniu muzyki z fajnym basem jeżeli są jakieś lepsze słuchawki powiedzmy za 400 zł to nie ma problemu mogę dopłacić ??

Edytowane przez dillssg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę polecić ISK HD9999, bardzo wygodne, dużo akcesoriów i bardzo dobry dźwięk w tej cenie :cool:

W sumie okej a może jakaś kartę dźwiękową do tych isk?

 

ISK to dobry wybór do twojego źródła :)

Pasowały ci HyperX I? Bo są nowsze i lepsze HyperX Cloud Alpha

 

Test słuchawek z pclabu https://pclab.pl/art77039-6.html

 

W sumie okej a może jakaś kartę dźwiękową do tych isk?

Wiesz co jestem z hyperx bardzo zadowolony jednak teraz nie spędzam tyle czasu na komputerze i graniu w gry jak wcześniej i liczę na super dźwięk przy słuchaniu muzyki z fajnym basem jeżeli są jakieś lepsze słuchawki powiedzmy za 400 zł to nie ma problemu mogę dopłacić ??

Edytowane przez dillssg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 300 zł to polecam jednak HyperX Cloud Alpha (wygodniejsze od Cloud I i II).

Jednak pozostaje inna kwestia - nieważne jak dobre słuchawki posiadasz. Dopóki nie będą miały dobrego źródła dźwięku, nie zagrają jak powinny. Karta dźwiękowa zintegrowana nie jest szczytem marzeń. Osobiście polecam zestaw HyperX Cloud Alpha + Prodigy Cube Black :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 300 zł to polecam jednak HyperX Cloud Alpha (wygodniejsze od Cloud I i II).

Jednak pozostaje inna kwestia - nieważne jak dobre słuchawki posiadasz. Dopóki nie będą miały dobrego źródła dźwięku, nie zagrają jak powinny. Karta dźwiękowa zintegrowana nie jest szczytem marzeń. Osobiście polecam zestaw HyperX Cloud Alpha + Prodigy Cube Black :)

Kurczę a nie polecisz czegoś tańszego żeby zmieścić się w 500 zł słuchawki + karta dźwiękowa jeżeli jest ona konieczna?

Edytowane przez dillssg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę a nie polecisz czegoś tańszego żeby zmieścić się w 500 zł słuchawki + karta dźwiękowa jeżeli jest ona konieczna?

Karta konieczna nie jest. Próbowałem swoich słuchawek w połączeniu z Realtekiem (starsza wersja ALC 892) i wszystko grało, ale było po prostu za cicho nawet na 100% głośności (nie wspominam już o dźwiękach, których ta karta po prostu nie generowała jako prosty scalak).

 

Polecam zapoznać się z tym zestawieniem (rzetelne i często cytowane): https://www.audiofanatyk.pl/polecane-daci-i-karty-dzwiekowe/

 

Może dopadniesz w promocji Cloud Alpha i np. AudioQuest DragonFly Black v1.5 (tylko karta nie ma wyjścia na mikrofon, które ubóstwiam w Prodigy Cube) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta konieczna nie jest. Próbowałem swoich słuchawek w połączeniu z Realtekiem (starsza wersja ALC 892) i wszystko grało, ale było po prostu za cicho nawet na 100% głośności (nie wspominam już o dźwiękach, których ta karta po prostu nie generowała jako prosty scalak).

 

Polecam zapoznać się z tym zestawieniem (rzetelne i często cytowane): https://www.audiofanatyk.pl/polecane-daci-i-karty-dzwiekowe/

 

Może dopadniesz w promocji Cloud Alpha i np. AudioQuest DragonFly Black v1.5 (tylko karta nie ma wyjścia na mikrofon, które ubóstwiam w Prodigy Cube) :)

Kurczę czyli mikrofon musiałbym kupować oddzielnie ze słuchawkami więc może zamiast bawić się w promocje wziąć te isk 9999 tą kartę i mikrofon jakiś za 30zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz tak zrobić, chociaż ja jednak polecam Alphy.

Sam odpiąłem mikrofon z Cloudów, ponieważ jest bardzo słabej jakości i zbiera dźwięk z słuchawek (ale zawsze można podpiąć jako awaryjny). Od kilkunastu lat korzystam z cenionego i sprawdzonego Zalman mic-1, który kupisz poniżej 30 zł (sam zmontowałem mu lepszy klips, ponieważ domyślny jest ...nieużyteczny). Mikrofon podłączysz sobie z tyłu do wejścia mik na płycie głównej, a ponieważ kabel jest baaardzo długi to spokojnie dostanie, gdzie potrzeba.

 

Reasumując: Cloud Alpha+ Dragonfly Black+ Zalman Mic-1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Dragonfly to raczej coś lepszego jednak. ;)

 

Nawet te ISK9999. Luxy HD330. Albo 660. EVO 1/2. 681. Kwestia gustu.

 

Alphy są mocno średnie. Przebasowane i bardzo nieselektywne w odbiorze. Bardzo średnie słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ISK9999 to ten sam poziom co Alphy. Brzmią nieco inaczej - V, ale nie znaczy, że gorzej. Każdy ma inne upodobania :)

Sam mam Prodigy Cube, które jest lepsze od Dragonfly Black i gra super z Alphą.

Edytowane przez mystic868

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...