Skocz do zawartości
BummmCykCyk

Fotel do stanowiska komputerowego do 500PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak jak w tytule poszukuję fotela do komputera za kwotę ok. 500PLN. Przejrzałem już wiele produktów aczkolwiek nic szczególnego mi nie wpadło w oko. Wolałbym fotel ala biurowy, niż gamingowy ponieważ wiele z nich jest niskiej jakości, a potrzebuje fotela, który zapewni mi spokojny żywot bez dolegliwości. Dlatego zwracam się tutaj - na forum, z prośbą o polecenie jakiegoś ciekawego siedziska. Z góry dziękuje i liczę na szybki support w owej kwestii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym żeby ten fotel nie był krzesłem typowo do szkoły. Coś tego typu: https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70261150/?gclid=Cj0KCQjwkK_qBRD8ARIsAOteukDEMNoVYZL8EVlCV2CT0-mHK1QUEniKlHm90R1ZTDnjaYlXKujO9PAaAjTAEALw_wcB

Tylko chciałbym żeby miał regulowane podłokietniki ;/

Edytowane przez BummmCykCyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym żeby ten fotel nie był krzesłem typowo do szkoły. Coś tego typu: https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70261150/?gclid=Cj0KCQjwkK_qBRD8ARIsAOteukDEMNoVYZL8EVlCV2CT0-mHK1QUEniKlHm90R1ZTDnjaYlXKujO9PAaAjTAEALw_wcB

Tylko chciałbym żeby miał regulowane podłokietniki ;/

 

Jeśli możesz wydać trochę więcej, to za 650zł masz teraz na morele SPC Gear SR300F Grey. Ten model ma regulowane podłokietniki do góry i w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz wydać trochę więcej, to za 650zł masz teraz na morele SPC Gear SR300F Grey. Ten model ma regulowane podłokietniki do góry i w dół.

 

ok dzięki za informacje

Edytowane przez BummmCykCyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...