Skocz do zawartości
akira222

Co podpowiecie po spalonej płycie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam pytanie do specjalistow w tej dziedzinie.Mianowicie burza spal8ła mi płytę głòwną zasilacz ram grafikę ostał się procesor Intel Core i5-4460 s1150.Co panowie by mi polecili jaką płyte głowną zasilacz co by pasowało do tego procesora w miarę w małych pieniądzach ale nie używane.Narazie muszę reanimować tee zwłoki.Z góry dziękuje za ewentualne odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie zastanów się nad zmianą platformy. To że Ci został procesor nie oznacza, że koniecznie trzeba się na nim betonować - raz, że nie jest on już wiele wart, i dwa - jak kupisz podzespoły z nim kompatybilne, to odcinasz sobie jakiekolwiek sensowne drogi modernizacji.

 

Podaj budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie zastanów się nad zmianą platformy. To że Ci został procesor nie oznacza, że koniecznie trzeba się na nim betonować - raz, że nie jest on już wiele wart, i dwa - jak kupisz podzespoły z nim kompatybilne, to odcinasz sobie jakiekolwiek sensowne drogi modernizacji.

 

Podaj budżet.

Jak wyżej procek na Olx i kupuj nowe graty i raczej patrz na ofertę AMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawde rozumię sytuacje ja osobiście też bym nie brnoł już w taką zabawe ale znajomy ktory prosi mnie o pomoc uparł się i co ja mogę mu poradzić.Więc szukam tu jakiejś pomocy co mu doradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradź, że pakowanie się w ten procesor jest bez sensu.

 

Jeżeli się upiera przy swoim, to po prostu mu nie pomagaj dalej w tej kwestii. Nie masz obowiązku asystować mu w brnięciu w złą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym podziękował burzy i zmienił ten paździerz. Skoro się upiera na pozostaniu to niech sam się męczy, bo później pretensje będzie miał do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ewentualnie za zestaw by panowie zaproponowali bez obudowy,HDD tak do 2000 zł z monitorem i grafiką GTX 1050?Czy to też nie do osiągnięcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że część rodaków dalej uprawia patologię z tradycjami- dokładanie na siłę, do czegoś co, sensu nie ma, a finalnie będzie płacz, bo i tak wyjdzie drożej, choć dalej będzie stare. Do lamusa z tym cepem, breloczek do auta można jedynie zrobić.

 

to zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...