Skocz do zawartości
idol85

Jaki android box?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jakiś czas temu zakupiłem do mojego starego tv Samsung urządzenie Xiaomi mi box s4. W skrócie urządzenie nie działało prawidłowo to znaczy co chwilę zrywało połączenie wi-fi (100mb/s). Po odesłaniu do reklamacji w dniu dzisiejszym otrzymałem zwrot pieniędzy.

W związku z tym poszukuję jakiegoś sprawdzonego urządzenia tego typu, co moglibyście mi polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukasz samego boxa czy z obsługą DVB-T ?

 

samego boxa z dobrą obsługą wi-fi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nvidia shield tv

 

czytałem o nim ale cena jest dosyć wysoka, poza tym raczej nie wykorzystałbym opcji gier dlatego, ze mam solidnego peceta. A cos tańszego? Już tv box od Apple jest ciut tanszy…

 

glownie wykorzystywałbym go do aplikacji typu netflix, twitch i oglądania programów live na youtube

 

p.s

chociaż faktycznie opinie ma dobre, tylko ta cena... kosztuje tyle co PlayStation

Edytowane przez idol85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za szybko się poddałeś z tym xiaomi. Było załączyć w opcjach HDMI CEC. Nie wiem co ma to związanego z wifi ale w starszym xiaomi mibox4K jak to nie jest właczonę to u wielu ludzi też zrywa co chwilę wifi. W ostateczności jak by nie pomogło to było kupić na aliexpres kartę sieciową na usb za 12 zł, bo żeby coś kupić do netflixa co będzie obsługiwało wyższe rozdzielczości to będzie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za szybko się poddałeś z tym xiaomi. Było załączyć w opcjach HDMI CEC. Nie wiem co ma to związanego z wifi ale w starszym xiaomi mibox4K jak to nie jest właczonę to u wielu ludzi też zrywa co chwilę wifi. W ostateczności jak by nie pomogło to było kupić na aliexpres kartę sieciową na usb za 12 zł, bo żeby coś kupić do netflixa co będzie obsługiwało wyższe rozdzielczości to będzie problem.

 

uwierz mi, że długo komnbinowalem z tym xiaomii i w reklamacji wypisałem dokładnie czego probowalem z adnotacja, ze jeżeli nie maja na stanie urządzenia, które będzie działało prawidłowo to proszę o zwrot pieniędzy i... dzisiaj dostałem zwrot gotówki ;)

 

nie sadzilem, ze jest tak mało tych urzadzen które moznaby polecić. Wydaje się, ze urządzenie prawidłowo obslugujace wi-fi to nie jest jakiś wymog z kosmosu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, ze urządzenie prawidłowo obslugujace wi-fi to nie jest jakiś wymog z kosmosu :)

Jeżeli Wi-Fi w miejscu gdzie jest telewizor nie domaga to żadne urządzenie się nie sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P_M_

Może to xiaomi było felerne? Te zabawki mają swoje wady, ale na wifi nie narzekam. Dla mnie problem to lipa jeśli chodzi o apki. To się nadaje tylko do netflixa. Pod cyfrowy polsat oraz internet są lepsze boxy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to xiaomi było felerne? Te zabawki mają swoje wady, ale na wifi nie narzekam. Dla mnie problem to lipa jeśli chodzi o apki. To się nadaje tylko do netflixa. Pod cyfrowy polsat oraz internet są lepsze boxy.

 

dokładnie, netflix chodzil można powiedzieć dobrze, natomiast wszystko inne cięło

 

koniec końców temat nieaktualny, kupiłem sobie telewizor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam nvidie shield TV używkę za 500zł bez pada wyrwiesz jak nie grasz to nie potrzebny. Nic lepszego nie kupisz a jabłko bym się nie pchał wszystko tam jest płatne. U mnie smart na TV chodzi wybornie ale kupiłem Shielda tylko dla TIDALA w jakości master i kodi żeby mieć coś więcej niz DD i DTS ;) zboczenie :lol2:

Edytowane przez zlotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Philipsa z Androidem i warto kupić sobie taką opcję do TV - jednak też czytałem wiele razy, że Nvidia wymiata, ale jest dość droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minix NEO X8-H Plus . Uzywke kupisz za grosze,swego czasu byl to jeden z topowych boxow z androidem. Quad core,2 giga ramu,wyjscie optyczne. Jedyna wada jest taka,że netflix nie obsluguje na nim dzwieku 5.1 . Przez VLC czy inne odtwarzacze przepuszcza dts bez zadnego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...