Skocz do zawartości
kicekpoland

Pomoc w wyborze TV 55 cali

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, szukam TV 55', głównie oglądanie seriali, Netflix, czasami jakiś meczyk. Pewnie z czasem i konsola jakaś wjedzie.

 

Po czytaniu wielu foum napaliłem się na Samsunga UE55NU8002, ale się okazało, że już go nie produkują i klops.. Niby tegoroczne wersje to zamiast NU w nazwie RU, jednak są już dużo gorsze niż zeszłoroczne i ogólnie niezalecane.

 

Stąd już nie mam pojęcia kompletnie co kupić, natrafiłem teraz na Philips 55PUS8303, warto? Czy może coś lepszego w tej cenie kupie... masakra z tymi telewizorami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie chwalę LG 55UK6950PLB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Tym roku ciężko coś kupić. nu80xx w swojej cenie był kilerem. Philpsa sobie daruj poczytaj o awaryjności TV i jak wygląda ich serwis zacznijmy od tego że to nie jest philips :).LG to IPS wiec odpada. Wydaje mi się że to będzie najlepsza opcja nic lepszego nie znajdziesz Sony KD-55XF9005B ( lepszy od nu8xxx) prawdziwe 10bit panel !! VA 120hz i podświetlenie już nie krawędziowe

Edytowane przez zlotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 10 miesięcy temu LG55UK64xxx i NIE jestem zadowolony na tyle, by kolejny telewizor to był LG. Bardzo (bardzo!!!) wkurza mnie menu, magic remote - o ile sama idea jest fajna, to jednak wolę "tradycyjny pilot", jest poręczniejszy. Powinni go przemyśleć i dopracować. No i czerń jest zbyt mało czarna, kontrast japoński (jakotako, a nie dobrze). Niestety trudno mi powiedzieć w co iść. Słyszę też, że niektóre firny wypinają się po roku na użytkownika, przestają aktualizować YT/Netflix etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG to tylko oled. W innym wypadku najczęściej mamy ips czyli brak czerni. Sony który zalinkowalem wyżej to mega tv

Edytowane przez zlotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips już od dawna nie jest tak awaryjny jak niektórzy tu wypisują. Aczkolwiek kiedyś faktycznie coś było na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...