Skocz do zawartości
cinexd

Klient poczty e-mail + orange funbox 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Przeszukałem forum - nie znalazłem odpowiedzi więc piszę nowy wątek. Bardzo proszę o jakieś sugestie.

 

Ciężko opisać mój problem. Więc proszę wybaczyć jeśli nie będzie dla każdego zrozumiałe.

 

W moim biurze posiadam komputer podłączony do internetu kablem Ethernetowym kat. 5e. Łączy się bezpośrednio z routerem Funbox 2.0. Na tym komputerze mam program Thunderbird, w którym mam skonfigurowaną skrzynkę firmową. Wszystko działa tak jak powinno. Wczoraj byłem zmuszony zamknąć biuro i na pewien czas przenieść się do domu. W moim domu również jest funbox 2.0, który łączy się kablem z routerem asus, i następnie znów kablem z komputerem służbowym.

 

I tu się dzieją jaja - ani thunderbird, ani outlook nie pobierają ani nie wysyłają poczty ...

 

Cały dzień próbowałem bawić się portami na funbox-ie (asusa nie ruszałem ponieważ jest to tylko AP). Wydzwaniałem do pomocy technicznej Orange... Nic nie pomagało ...

 

Teraz uwaga - Wszystko dobrze pracuje na WiFi ?... Pobiera i wysyła pocztę ...

 

Więc łopatologicznie zacząłem bawić się kablami - poprowadziłem kabel bezpośrednio z funboxa do PC i problem powraca - nie pobiera poczty.

 

Macie jakieś sugestie ??? Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...