Forum PCLab.pl: Klient poczty e-mail + orange funbox 2.0 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Klient poczty e-mail + orange funbox 2.0

#1 Użytkownik jest niedostępny   cinexd 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 08 Sierpień 2019 - 18:52

Cześć.

Przeszukałem forum - nie znalazłem odpowiedzi więc piszę nowy wątek. Bardzo proszę o jakieś sugestie.

Ciężko opisać mój problem. Więc proszę wybaczyć jeśli nie będzie dla każdego zrozumiałe.

W moim biurze posiadam komputer podłączony do internetu kablem Ethernetowym kat. 5e. Łączy się bezpośrednio z routerem Funbox 2.0. Na tym komputerze mam program Thunderbird, w którym mam skonfigurowaną skrzynkę firmową. Wszystko działa tak jak powinno. Wczoraj byłem zmuszony zamknąć biuro i na pewien czas przenieść się do domu. W moim domu również jest funbox 2.0, który łączy się kablem z routerem asus, i następnie znów kablem z komputerem służbowym.

I tu się dzieją jaja - ani thunderbird, ani outlook nie pobierają ani nie wysyłają poczty ...

Cały dzień próbowałem bawić się portami na funbox-ie (asusa nie ruszałem ponieważ jest to tylko AP). Wydzwaniałem do pomocy technicznej Orange... Nic nie pomagało ...

Teraz uwaga - Wszystko dobrze pracuje na WiFi 😂... Pobiera i wysyła pocztę ...

Więc łopatologicznie zacząłem bawić się kablami - poprowadziłem kabel bezpośrednio z funboxa do PC i problem powraca - nie pobiera poczty.

Macie jakieś sugestie ??? Proszę o pomoc

#2 Użytkownik jest niedostępny   SiiTher 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 10 Sierpień 2019 - 17:31

Jakiś antywirus itp blokują w domu na PC.

Strona 1 z 1