Skocz do zawartości
PuchaczRolny

Różowy ekran na AMD (nie w wirtualce)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim !

 

Kolega kupił https://www.x-kom.pl/p/441324-plyta-glowna-socket-am4-asrock-fatal1ty-b450-gaming-k4.html + Ryzen 7 2700.

Niestety nie zrozumiał mnie i kupując zestaw w X-KOM zamówił złożenie kompa. Przyjechał ze zgiętą grafą i wygiętym portem PCIe.

 

Podczas włączania kompa, także w Windows 10 May 2019, na R580 był różowy kolor. Pomagał restart.

Wymienilismy na GF10606GB i to samo ! Testowane na 2 monitorach.

 

Macie jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw szczery kontakt ze sklepem z opisem sytuacji, na bank będziecie potrzebowali protokołu szkody spisanego z przewoźnikiem. Jeśli nie sprawdziliście go przy odbiorze i nie spisaliście od razu to trzeba się przejść do punktu obsługi klienta (firma kurierska którą przyszedł sprzęt) i poprosić i spisanie protokołu po czasie ze względu na uszkodzenia mechaniczne wewnątrz przesyłki. Sprzęt do zwrotu i rozliczenia przez sklep albo przez kolegę z firmą kurierską na ubezpieczeniu. Smutne ale nauczka na przyszłość by sprawdzać. Miałem ostatnio podobną sytuację ale w moim przypadku na 100% nie kurier uszkodził paczkę, a sklep wysłał pozwrotowy towar, którego nie sprawdził (uszkodzenie mechaniczne, ułamany laminat mobo) - na szczęście zachowali się fair i oddali pieniądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-KOM przyjmuje zwroty tak po prostu.

 

Mnie chodziło o to, czy to nie jest znany problem. Ktoś słyszał o tym może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że macie zagiętą grafikę i wygięte złączę PCIE i szukasz sposobu jak to "zlepić taśmą"? Sprzęt nadaje się do zwrotu, a nie kombinowania. Wiem, że x-kom przyjmuje zwroty "tak po prostu" ale szczerze wątpię, że tak po prostu przyjmie uszkodzony mechanicznie sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...