Skocz do zawartości
Zubi_82

Monitor za około 1500 zł ...AOC CQ32G1 QHD?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu używam monitora Dell p2414h i dobrze mi służył/służy ale odkryłem(nigdy nie śledziłem rynku monitorów) że za około 1400 zł można kupić w moim mniemaniu przyzwoity duży monitor z wyższym odśnieżaniem. Przeglądając internety natrafiłem na AOC CQ32G1 QHD firma dla mnie nowa ale patrząc na jego parametry i 3 letnią gwarancję bardzo mnie zainteresował...

 

co o nim sądzicie, czy firma AOC jest godna zaufania? Jeżeli nie to jakie inne możecie polecić do 1500 zł w okolicach 30 cali a monitor musi być zgodny ze standardem vesa i żeby nie był cięższy niż 8,5 kg.

Edytowane przez Zubi_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był zainteresowany firmą AOC to mam spoko układ i mogę Ci sprzedać każdy monitor z serii gaming, cenę mogę powiedzieć jak podasz który model Cię interesuje. Mam też HP Omen 27 na sprzedaż ale to Ci napisałem na pw.

Edytowane przez Vantos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś opinie o AOC CQ32G1 QHD lub samej firmie AOC jak ktoś miał styczność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten model, co chcesz wiedzieć?

Nie smuży jakoś specjalnie, nawet niezauważalnie. Jak grasz w testy ufo to nie znajdziesz monitora dla siebie w normalnych pieniądzach. Do normalnego używania trzeba sobie go troche ustawić.

Wymieniałem 2 razy bo myślałem,ze mają wade, ale w każdym dół jest lekko jaśniejszy, szczególnie po rogach - tylko czarne sceny. W żadnym nie miałem batmana. generalnie to prawie najtańsza opcja, ale mnie podszedł od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to co napisałeś ;) czy ci podszedł .... Nie skojarzyłem tylko

 

Jak grasz w testy ufo

 

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka wittynka, ktora miedzy innymi pokazuje ze smużące matryce rzeczywiście cierpia na ghosting i jak ba4dzo :E

testufo.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ten samsung wypada w stosunku do AOC AG271QX, ASUS MG278Q Gaming lub Dell S2719DGF ?

Szukam również jakiegoś 27 cali do RTX 2070 Super fajnie jakby miał G-sync.

Edytowane przez kibolkks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30" nie jest do wsadzania nosa w ekran ;)

u mnie 80cm i jest naprawdę dobrze.

 

siedzę tak około 70 cm od monitora ale nie jest problemem żeby był dalej. Mam do ciebie pytanie czy nie uważasz że rozdzielczość 1440p to za mało do 32 cali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli zachowasz odległość do wyświetlacza, nie zobaczysz różnicy w stosunku do tego Della 24"

zagęszczenie pikseli (~92 vs ~95ppi) jest identyczne, ale masz ich więcej na większej powierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...