Skocz do zawartości
Rajdian

9t z Morele

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoń do nich i się zapytaj, jak również o ewentualny serwis gwarancyjny i czy to oficjalna polska dystrybucja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem przez czat o dystrybucje tego telefonu. Oto odpowiedź jaką dostałem:

"Wszystkie nasze produkty pochodzą z oficjalnych europejskich dystrybucji, jednak nie mamy możliwości weryfikacji z której dystrybucji pochodzą ponieważ posiadamy kilka identycznych modeli w magazynie"

 

W sekcji gwarancja napisano: "gwarancja dystrybutora door-to-door".

 

Morele to dosyć pewny sklep. Spytałbym ewentualnie jeszcze xiaomi przez ich fanpage na fb o ten telefon i brałbym, bo cena jest fajna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem przez czat o dystrybucje tego telefonu. Oto odpowiedź jaką dostałem:

"Wszystkie nasze produkty pochodzą z oficjalnych europejskich dystrybucji, jednak nie mamy możliwości weryfikacji z której dystrybucji pochodzą ponieważ posiadamy kilka identycznych modeli w magazynie"

 

W sekcji gwarancja napisano: "gwarancja dystrybutora door-to-door".

 

Morele to dosyć pewny sklep. Spytałbym ewentualnie jeszcze xiaomi przez ich fanpage na fb o ten telefon i brałbym, bo cena jest fajna ;)

Własnie też dostałem od nich odpowiedz. Zdecydowałem i zamawiam, jako sprzedawca widnieje sklep morele. Więc raczej nie będzie żadnej wtopy jak na jakiś bestkosztach, czy innych prolinijkach.

 

Teraz pozostaje mi jeszcze dobór odpowiedniego szkła na przód. Takiego w którym czytnik będzie dosyć dobrze działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj bo u mnie szkło trochę krzywo nakleiłem i etui podważa mi je. Czytnik działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze, ten sklep ma ostatnio spore problemy z PRem, poczytaj wykop co sie tam dzieje i moze zdecydujesz sie na niego pomimo zaistnialych problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...