Skocz do zawartości
janek98

Telefon do +/-1700 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym kupić telefon do +/-1700 zł. Myślę nad Samsungiem Galaxy S8, na allegro kosztuje w granicach 1400 zł z tym że sa to telefony powystawowe i nie wiem dokladnie co to znaczy i czy w ogole bede mial na niego jakas gwarancje. Znalazłem go tylko w komputroniku za 1899 zł https://www.komputronik.pl/product/380249/samsung-galaxy-s8-64gb-midnight-black-g950-.html

Zawsze mialem telefony do 600 zl jednak teraz chcialbym miec telefon porządny, ktory nie bedzie sie przycinal, mial moze nie bardzo dobra ale dobra baterie (telefon uzywam do dzwonienia, ogladania youtuba i filmow, surfuje po internecie, od czasu do czasu sprawdze snapa czy isntagrama, w zadne gry nie gram).

Czy jest sens kupowania flagowca z 2017/18 roku czy raczej wybrac tanszy telefon do powiedzmy 1200 ktory tez spelni moje oczekiwania? Nie interesuja mnie telefony marki Honor Xiaomi Motorole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola ma głośniki stereo + śmiga bez problemu Motorola G7 lub LG G7 wydajny - te bym rozważył, lub Asus Zenfone 5 głośniki stereo + wydajny.

Edytowane przez adam32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S8 bym zrezygnowal, w cos nowszego uderzyl w tej cenie mozna miec mi9, asusa 5z, mi9t z wieksza bateria niz mi9 albo mi9t pro ale jeszcze w polsce nie dostepny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie to bezsensowne są te warunki dotyczące marki telefonu. Każdy telefon dziś jest robiony w tym samym kraju. Koledzy wyżej podali ciekawe propozycje, ale odrzucając xiaomi i honora zostaje Ci tylko LG G7 lub jakiś niszowy samsung. Huaweia nie odrzucasz? Przecież Honor to to samo co Huawei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie jak ktos odrzuca honora a nie huaweia to jednak musi byc marka odpowiednia, czyli samsung :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie odnośnie użytkowników Always on Display zamiast diody powiadomień.

 

Czy da się "AoD" Skonfigurować tak aby wyświetlało się tylko jak czeka na nas jakieś powiadomienie ? Czy godzina i inne bajery są cały czas widoczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...