Skocz do zawartości
Canon8383

Tv LG i problem z obsługą neta.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Słuchajcie ludzie pojawił mi się problem z tv który kupiłem w marcu,jest to lg k 8100 ogólnie spoko tv ale od jakiegoś czasu zamula przy oglądaniu filmików czy przeglądaniu stron,na początku działał normalnie , a teraz jak odtwarzam filmik to puszcza parę sekund,zaczyna buforować , puści,buforuje puści i leci,zmieniam film i to samo w tej samej sekwencji, strony otwiera też wolniej. Wiem że to telewizor a nie laptop czy smartfon ale wcześnie tak nie było:( . Jak myślicie czy to sam tv się zmulił czy może mój super turbo router d-link dwr 921 tak muli. Na telefonie też mulą niektóre strony, zaczyna ładować, przytnie na kilka,kilkanaście sekund i puści. Zasięg na dzień dzisiejszy mam 51% ,odległość od nadajnika w linii prostej 2,7km i parę drzew po drodze oraz blachodachówka na dachu, Internet mam w play na kartę. Nadajnik mieści się w Chojnowie woj. Dolnośląskie. Nadajnik nadaje chyba we wszystkich dostępnych częstotliwościach, ja się nie znam na tym i nie mam czasu się teraz w to zagłębiać,stąd proszę was o pomoc,może coś wam do głowy przyjdzie. A jak robiłem Speed test na tv za pierwszym razem wyszło jakieś 0,2mb/s za drugim razem po chwili 2 z hakiem,a na telefonie około 8 , 9 mb. Chciałbym wierzyć w to,że to router a nie tv tak zmulił, bo router mogę kupić nowy,lepszy,a tv nie bardzo:) . A jeśli miałbym kupić router sim,to co byście polecieli na te moje warunki lokalizacji i zasięgu od nadajnika,max 700 zł, najlepiej z media Markt bo mam tam kupon do wykorzystania hehe :). Uff ale na bazgrałem,mam nadzieję że jest to zrozumiałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na telefonie też mulą niektóre strony, zaczyna ładować, przytnie na kilka,kilkanaście sekund i puści.

 

Sam masz swoją odpowiedź .

Edytowane przez Phill76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...