Forum PCLab.pl: [300 PLN] Drukarka laserowa mono czy urządzenie wielofunkcyjne? - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

[300 PLN] Drukarka laserowa mono czy urządzenie wielofunkcyjne?

#1 Użytkownik jest niedostępny   KamilD6 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 12 Sierpień 2019 - 21:41

Cześć, jako, że notorycznie zapominam wydrukować w pracy etykietę do Paczkomatu ;-) postanowiłem kupić drukarkę, najlepiej laserowa mono. Zastanawiam się tylko, czy nie lepiej wziąć urządzenie wielofunkcyjne? Czy skanery jeszcze do czegoś mogą się przydać, skoro nawet do urzędu wystarczy zdjęcie dokumentu/dowodu, nie trzeba tego wcale skanować? Jeśli nie, to jaką drukarkę laserową mono do ok. 300 zł byście polecili? Drukuję sporadycznie.

#2 Użytkownik jest niedostępny   Puma 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 13 Sierpień 2019 - 08:17

Skaner wbrew pozorom się przydaje, też się zastanawiałem jak kupowałem swój sprzęt.

Nie tylko ksero zrobisz ale gdy np. chcesz coś poprawić w czymś to robisz skan i na komputerze wprowadzasz poprawki. Co prawda skanera się rzadko używa ale gdy potrzeba to wpadasz w flustrację że nie dopłaciłeś trochę

#3 Użytkownik jest niedostępny   vision00 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 11 Wrzesień 2019 - 10:13

wielofunkcyjne urządzenie to bardzo dobra opcja, tylko 300zł to trochę mało jak na laserowe. Tzn kupisz całkiem fajnego HP https://www.x-kom.pl...t-pro-m28a.html i jeśli mało drukujesz to spoko opcja, ale tonery są dość drogie. W ogóle zazwyczaj tak jest, że im tańsze urządzenie, tym droższa eksploatacja.

Strona 1 z 1