Forum PCLab.pl: Telefon do 900 zł - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Telefon do 900 zł 900zł Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   iTaTaR 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 13 Sierpień 2019 - 22:06

Cześć. Dotychczas użytkuję Samsunga Galaxy s6 edge, jestem mega zadowolony z niego przez ostatnie 3 lata pomimo bardzo słabej baterii, nadrabia on szybkością systemu, aparatem. Niestety już kilkakrotnie upadał z wysokości(głównie w pracy - kierowca) a dobrać do niego szkło hartowane graniczy z cudem ze względu na zagięcia ekranu. Wcześniej wykorzystywałem go do gier, ale ten aspekt mam za sobą.
Wracając do tematu tym razem nieco mniejszy budżet około 900 zł. Telefon w gabarytach samsunga, może być nieco większy. Kładę nacisk na pojemność baterii aby w pełni móc przez czas w pracy korzystać z niego tzn. pakiet danych, nawigacja, bluetooth także min. 3300 mAh. Dobrym aparatem również nie pogardzę, czytnik linii papilarnych wskazany ale nie koniecznie.

Dziewczyna ma Xiaomi mi 8 lite, telefon uniwersalny ale bardzo mi odpowiada lecz trochę latek chyba już ma, jeżeli będzie coś nowszego z tej marki to się zastanowię.

Jeżeli będzie problem przy owej cenie to zwiększę budżet do 1200 w ostateczności.

Pozdrawiam

#2 Użytkownik jest niedostępny   ShaDow_Pro 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Sierpień 2019 - 23:07

Zobacz redmi note 7, powinien cie zadowolić.

#3 Użytkownik jest niedostępny   jongover 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 14 Sierpień 2019 - 19:31

Zobacz postiTaTaR, o 13 Sierpień 2019 - 22:06, napisał(a):

Jeżeli będzie problem przy owej cenie to zwiększę budżet do 1200 w ostateczności.

Xiaomi Mi Mix 2?

#4 Użytkownik jest dostępny   Above 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany Wczoraj, 07:14

spore wymagania jak na ta cenę . Również polecę Redmi Note 7 jednak jest on sporo większy od S6 edge. Poza nim z ciut mniejszych telefonów mogę polecić Zenfone 4 , ma świetny aparat i całkiem dobra baterię . Najmniejszy będzię Samsung A40 ale ma gorszy aparat i baterię od poprzednich , natomiast ma najlepszy ekran i jest najbardziej kompaktowy.

Strona 1 z 1