Skocz do zawartości
Legendar1o

Headset do PC (500zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

poszukuję headsetu do komputera, mam na niego do przeznaczenia ok. 500zł. Słuchawki będą stosowane do wszystkiego: gry, muzyka i komunikacja. Chciałbym, żeby to był headset a nie same słuchawki bo dość często używam TS3/Discorda, a nie chce mi się bawić ze stojącym mikrofonem. Będą stosowane tylko i wyłącznie przy PC, nigdzie poza domem ani przy telefonie. Wpadły mi w oko 3 modele:

 

 

Zależy mi głównie na wygodzie przy długim użytkowaniu. Nie jestem do końca zdecydowany czy chcę przewodowe czy bezprzewodowe, na pewno bez kabla jest dużo wygodniej, lecz odstrasza mnie konieczność ładowania. Za to G Pro X dobrze się prezentują (zarówno wyglądem jak i jakością dźwięku/mikrofonu), lecz mają ten nieszczęsny kabel i obawiam się czy przypadkiem go nie pociągne i nie uszkodze słuchawek (obecne Superluxy HD669 tak skończyły). Który model możecie polecić i wybralibyście na moim miejscu? Mile widziane także inne propozycje :)

Edytowane przez Legendar1o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie chcesz osobno mikrofonu i słuchawek ? W tej samej cenie będziesz miał dużo lepszy sprzęt. Co do bezprzewodowych, jeśli używasz ich tylko przy komputerze to po co ? Narażasz się jedynie na utratę jakości sygnału. Jeśli nie chcesz mikrofonu na stojaku, bo np. nie masz miejsca to masz takie rozwiązanie : https://www.ceneo.pl/50701358#cid=15317&crid=80314&pid=11293.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AntLion co to jest? HyperX Cloud Alpha + za resztę kupic dobre źródło :)


  •  
  • Mikro wbudowane i odpinane
  • Regulowany pałąk
  • Skręcany kabel typu plecionka
  • Kompatybilne z Xbox One
  • Kompatybilne z PlayStation 4
  • Kompatybilne z iPhone i Android
  • Aktywna redukcja szumów
  • Regulacja głośności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...