Forum PCLab.pl: [Zamknięty]8700k + gigabyte z390 gaming sli zestaw 1800zł gw - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Ten temat jest zamknięty

[Zamknięty]8700k + gigabyte z390 gaming sli zestaw 1800zł gw zasilacz seasonic 520w FL pasywny 300zł Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   ci4stek 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 14 Sierpień 2019 - 15:50

Witam jak w temacie zestaw procesora i płyty głównej, płyta używana jakieś pół roku na 3 letniej gwarancji sklepowej. Procesor po delidzie nałożona clp (ciekły metal) nie jest to jakaś wybitna sztuka 4,8ghz przy napięciu 1,3v ale przechodzi wszystkie testy w tym Linpack Xtreme, prime95 z avx, wielogodzinne granie w bf5 i tak dalej. Na procesor tez jest teoretycznie gwarancja tylko trzebaby skleić pcb z czapką (ja zdjąłem ihs nałożyłem ciekły metal włożyłem w slot i działa). Ogłoszenie z zasilaczem na olx https://www.olx.pl/o...99-IDB9fnC.html
Odbiór osobisty możliwy, wysyłka kurierem też nie ma problemu (również za pobraniem po wpłacie 50zł za wysyłkę i ewentualny zwrot w przypadku braku odbioru przesyłki)
Jak ktoś będzie zainteresowany za tą cenę to zrobię fotki z wnętrza obudowy. Pytania i oferty proszę na PW

Ten post był edytowany przez ci4stek dnia: 14 Sierpień 2019 - 15:52

#2 Użytkownik jest niedostępny   T.Matt 

• Orator
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy lokalni

Napisany 14 Sierpień 2019 - 16:53

W związku z niezgodnością z regulaminem działu Sprzedam, wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika.

Strona 1 z 1