Skocz do zawartości
Artysta kulturysta

Pamięć pod 240hz

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad pamięciami pod i7-9700k i rtx 2070 super na płycie Gigabyte z390 gaming x. Zależy mi na trzymaniu <240 fps w grach (niskie detale, mało wymagające tytuły online).

Czy pamięci Patriot 16GB 3400MHz Viper 4 CL16 Dadzą radę? Czy może lepiej dopłacić 2 razy więcej do G.SKILL 16GB 3600MHz Trident Z CL15.

Jabyście mogli mi opisać różnicę między tymi kościami i ich wpływ na pracę komputera to byłbym wdzięczny.

Dużo się naczytałem, ale niestety jestem jescze bardziej zdezorientowany niż wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad pamięciami pod i7-9700k i rtx 2070 super na płycie Gigabyte z390 gaming x. Zależy mi na trzymaniu <240 fps w grach (niskie detale, mało wymagające tytuły online).

Czy pamięci Patriot 16GB 3400MHz Viper 4 CL16 Dadzą radę? Czy może lepiej dopłacić 2 razy więcej do G.SKILL 16GB 3600MHz Trident Z CL15.

Jabyście mogli mi opisać różnicę między tymi kościami i ich wpływ na pracę komputera to byłbym wdzięczny.

Dużo się naczytałem, ale niestety jestem jescze bardziej zdezorientowany niż wcześniej.

Bierz G.SKILL 16GB 3600MHz Trident Z CL15. konret pamieci.

 

Nie ma sensu w/g mnie aż tyle dopłacać za jakieś ułamki wydajności ... ew:

https://www.x-kom.pl/p/482930-pamiec-ram-ddr4-patriot-16gb-3733mhz-viper-4-cl17-2x8gb.html lub w/w 3400 CL16 ...

Chyba nie wiesz co mowisz, to co wkleiles to kaszaniaste ramy z wysokimi timingami i nawet nie ma porownania do g.skill.

 

Gry Multi to gry procesorowe oraz najbardziej korzystajace gry z szybkimi ramami wiec warto zakupic co najlepsze.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"Szał", te kilka klatek , przy karcie Titan :P

 

P.S. Jeżeli liczysz "każdą klatkę" spadku - zwłaszcza w niskich detalach- może mieć to jakiś sens .

Edytowane przez Phill76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...