Skocz do zawartości
Makaveli455

Monitor Acer Nitro VG270Ubmiipx 75Hz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie co do monitora, który podałem w tytule, mianowicie chodzi o to czy ten model posiada wsparcie G-sync? Na morele znalazłem komentarz osoby, która go kupiła i potwierdza działanie g-sync www.morele.net/monitor-acer-nitro-vg270ubmiipx-5260501/?component=reviews , ale na oficjalnej stronie nvidii, w liście monitorów posiadających te wsparcie, nie mogę się go doszukać i jestem w kropce. Proszę Was o pomoc, może ktoś posiada ten monitor? Dzięki. https://www.nvidia.com/en-us/geforce/products/g-sync-monitors/specs/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo monitorów jest kompatybilnych z g-sync jednocześnie nie posiadając modułu gsync czy oficjalnej kompatybilności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jendo pytanie do tego monitora, właśnie go podłączyłem za pomocą kabla DP 1.2, g-sync działa, wszystko jest w porządku, ale nie mogę włączyć opcji VRB, nawet nie da się jej wybrać, nic się nie da zrobić, nawet jak wyłączam w monitorze funkcje Freesync, czy ktoś ma pojęcie jak to zrobić?

 

EDIT: problem rozwiazany, wystarczyło przelaczyc monitor na 75 hz hehe, temat do zamknięcia.

Edytowane przez Makaveli455

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Ciebie, jak ci sie podoba monitora, to znaczy nie wali za bardzo po oczach, nie jest zbyt jasny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...