Skocz do zawartości
Caroozo

Wytrzymały smartfon do 200-300 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu spadł mi Xperia Z2. Nic w tym dziwnego - zaliczył w życiu setki "gleb", ale tym razem wyjątkowo nie wstał :). Po podłączeniu do ładowarki miga 3 razy na czerwono, czyli może być albo bateria (dość tania naprawa) albo płyta (tu może być trudniej). Także rozważam oddanie fona do serwisu bo i tak miałem baterię zmieniać, ale po dostępności mobasów do tego modelu i pewnie koszcie wymiany szykuję się na zakup jakiegoś zamiennika (jeśli to "tylko" bateria i do stówki go naprawię, zostanie).

 

W Z2 wkurzało mnie kilka rzeczy, m.in. problemy z WiFi w Marshmallow, przegrzewanie się przy nagrywaniu 4K, odpadająca klapka, rzadkie problemy z wejściem na słuchawki - choć to bardzo solidny telefon. Mam już swoje lata, bajery są mi zbędne, na telefonie ani nie gram ani nie siedzę cały dzień. Fona potrzebuję do dzwonienia/SMSowania, Chrome, AIMP, YouTube, ważny jest też szybki fix GPS i ekran przynajmniej 4,5-5", wyjście na słuchawki i przyzwoity czas pracy na baterii. Ekran FHD kompletnie mi nie jest potrzebny, i tak mam plan w T-Mobile z video bez limitu do 480p ;P. Pozostałe bajery mnie nie interesują, na plus będzie opcja wgrania custom ROM-a i przyzwoity aparat.

 

Co możecie polecić - najlepiej z niegdysiejszych flagowców? Ważne żeby telefon z powodzeniem wytrzymywał upadki na beton i inne niespodzianki - nie będę nim mieszał zaprawy, ale też nie będę go nosił na pasku w skórzanym pokrowcu jak jakiś Mirek handlarz ;-). Musi być solidny i zapewniać podstawową funkcjonalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma solidnych, za 300zl to szukaj xiaomi redmi note 4x lub mi a1 choc note 4x ma wieksza baterie lub jakas motke ze snapem 625 z 3gb ramu.

 

Jak do 5cali to bym popatrzyl za redmi 4 pro ze snapem 625, ewentualnie taniej redmi 4x.

Edytowane przez sprzetowiec90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...