Skocz do zawartości
Gobli

Po aktualizacji do Androida 9.0 telefon nie wyłącza ekranu podczas połączenia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam problem ze swoim HTC U11. Po aktualizacji do Androida 9.0 przestał wyłączać ekran podczas połączenia - mowa ofkors o sytuacji gdy przystawiam smartfon do ucha ;)

Czy macie pomysł jak przywrócić prawidłowe funkcjonowanie?

 

Inna sprawa: czy da się także przywrócić poprzedni sposób automatycznego regulowania jasności? Teraz, w 9.0, Android niby się "uczy moich preferencji". To znaczy, że muszę sam ustawiać jasność, aż drań się nauczy. Ale nie wygląda na to, by czegokolwiek się uczył :)

Edytowane przez Gobli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do czujnika zbliżeniowego się nie wypowiem, ale w kwestii automatycznej jasności daj mu czas - u mnie trwało to około 2 tygodnie, natomiast teraz działa genialna.

BTW. HTC widać miała za mało czasu na dopracowanie tego Pie :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem się do menu diagnostycznego HTC U11. Czujnik światła i zbliżeniowy nie działają... Pierniczony 9.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasada admina: jak działa, to nie ruszaj! ;-P Ja tam prawie nic nie aktualizuję, jak nie muszę, bo z tego to tylko problemy, a wyższa cyferka wersji mnie nie jara.

 

Przywracałeś system do ustawień fabrycznych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasada admina: jak działa, to nie ruszaj! ;-P Ja tam prawie nic nie aktualizuję, jak nie muszę, bo z tego to tylko problemy, a wyższa cyferka wersji mnie nie jara.

 

Przywracałeś system do ustawień fabrycznych?

Po którymś z kolei restarcie obydwa czujniki ruszyły... Generalnie dziwnie się ten 9.0 zachowuje.

Po każdym restarcie systemu gubi ustawienia dzwonków (domyślnego jak i przypisanych do kontaktów i budzików).

A zaktualizowałem, bo miałem nadzieję na mniej upierdliwych zacinek w Marvel's Contest of Champions :P No i chociaż w tym update pomógł (pewnie "do czasu", ale zawsze coś).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...