Skocz do zawartości
Spl97

[VID]Kanał YT jednego z uczestników programu Chłopaki do Wzięcia

Rekomendowane odpowiedzi

problem w tym że on czerpie większą przyjemność z życia niż ty.....

Tylko,że według mnie ten gościu się sam pogrąża(może jednak gra w te gry retro)

 

Się zastanawiam jakim cudem ma ok.6 tys.subów :hmm:,jak nawet się wysłowić nie może :E

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się zastanawiam jakim cudem ma ok.6 tys.subów :hmm:,jak nawet się wysłowić nie może :E

Bo tacy jak ty robią mu darmową reklamę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tacy jak ty robią mu darmową reklamę.

Na jego kanał wpadłem dzisiaj zupełnie przypadkiem i to co widzę jest jeszcze większym dramatem w porównaniu do tego,co ja zmajstrowałem przy swoich filmach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to co widzę jest jeszcze większym dramatem w porównaniu do tego,co ja zmajstrowałem przy swoich filmach ;)

Może jednak nie, 6tysi subów mówi samo za siebie! :E Ja bym sie na twoim miejscu nad tym zastanowił!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Się zastanawiam jakim cudem ma ok.6 tys.subów :hmm:,jak nawet się wysłowić nie może :E

 

Bo jego filmy są psychodeliczne nieco i wieje z nich grozą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny pogrążający film

https://www.youtube.com/watch?v=Cj9OMHCkLJQ

Temat filmu:Pewna dziewczyna z Częstochowy :E :E :E

 

Bo jego filmy są psychodeliczne nieco i wieje z nich grozą.

Najgorsze jest to,że on chyba sam nie wie,że szkodzi sam sobie.

Mimo to mu subów cały czas przybywa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny pogrążający film

https://www.youtube.com/watch?v=Cj9OMHCkLJQ

Temat filmu:Pewna dziewczyna z Częstochowy :E :E :E

 

 

Najgorsze jest to,że on chyba sam nie wie,że szkodzi sam sobie.

Mimo to mu subów cały czas przybywa :E

Tak jak innych patusów z tuba, to jest jakaś paranoja, robisz z siebie debila i Ci za to płacą... Madki z horymi curkami się pewnie w grobie przewracają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym chciał, ultrapatusy robią na tym kokosy. Robisz sobie podwaliny pod kanał takimi bzdurami, ogarniasz kilka tysięcy a potem nagle - paczcie gram w majnkrafta/fortnite albo jakąś inną popularną grę, komentujesz ją w taki sam idiotyczny sposób jak reszta filmików i leci.

 

Zobacz ile gość już ma wyświetleń, 17.000 w dzień.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jego kanał wpadłem dzisiaj zupełnie przypadkiem i to co widzę jest jeszcze większym dramatem w porównaniu do tego,co ja zmajstrowałem przy swoich filmach ;)

 

Polemizowałbym.... On przynajmniej ma widownię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny pogrążający film

https://www.youtube.com/watch?v=Cj9OMHCkLJQ

Temat filmu:Pewna dziewczyna z Częstochowy :E :E :E

 

 

Najgorsze jest to,że on chyba sam nie wie,że szkodzi sam sobie.

Mimo to mu subów cały czas przybywa :E

 

Patologia ma w sieci największe wzięcie :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym chciał, ultrapatusy robią na tym kokosy. Robisz sobie podwaliny pod kanał takimi bzdurami, ogarniasz kilka tysięcy a potem nagle - paczcie gram w majnkrafta/fortnite albo jakąś inną popularną grę, komentujesz ją w taki sam idiotyczny sposób jak reszta filmików i leci.

 

Zobacz ile gość już ma wyświetleń, 17.000 w dzień.

Tak,widzę

Ale nie tak dawno temu były popularne patostreamy(libacje alkoholowe u DanielaMagicala,przemoc fizyczna u Rafatusa(czy jakoś tak),obrażanie kobiet u Gurala itd.) i nie rozumiałem ludzi,którzy te streamy oglądali(sam oglądałem shoty z tych streamów) i dla mnie było żałosne,żeby jeszcze pokazywać to na oczach całej Polski.

Ja bym takich patostreamów nie robił i nie chciał.Dla mnie to brak honoru,tylko szkoda że wcześniej dałem się ośmieszyć,ale no cóż do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć

Patologia ma w sieci największe wzięcie :thumbdown:

Właśnie,to jest to.Syf to każdy wspiera,a porządne kanały typu Forest prawie nikt :( (choć Forest ma ok.18 tys.subów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie,to jest to.Syf to każdy wspiera,a porządne kanały typu Forest prawie nikt :( (choć Forest ma ok.18 tys.subów)

 

Te specjalistyczne kanały, gdzie jest trochę terminów technicznych czy naukowych, zwykle mają do 100 tys. subów, bo głowę trzeba wysilać i to nie jest śmieszne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update z mojej strony

 

Gościowi pękło 10 tys.subów i ma 1,16 mln wyświetleń z ok.40 filmów :E

Przybyło mu ramka cyfrowa na zdjęcia,radyjko na baterie,odtwarzacz MP4 i "zegarek śfajciarski" :E

https://www.youtube.com/watch?v=8q3nGrVe7lk

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pękło m.in dzięki tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pękło m.in dzięki tobie.

Nie subuję jego kanału ani nie oceniam tych filmów(w sensie łapek w górę lub w dół),ale oglądam,śmieję się i wystawiam stosowne komentarze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny chłopak i nie wiem z czego tu się śmiać.Najpierw to trzeba sobie samemu wystawić ocenę.Jaruś z chłopaków do wzięcia jest jaki jest i go szanuje.Życzę mu żeby sobie znalazł tą wymarzaną dziewczynę o której zawsze marzył. . :thumbup:

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny chłopak i nie wiem z czego tu się śmiać.

W jego filmach co drugi-trzeci komentarz jest o tym że Jarek zachowuje się jakby był upośledzony albo że jest chorym człowiekiem,pobiera rentę etc.

Czy tak jest naprawdę? Tego nie wiem

 

Życzę mu żeby sobie znalazł tą wymarzaną dziewczynę o której zawsze marzył. . :thumbup:

Jarkowi nie chcę życzyć wcale źle,ale jak ciągle marzy i szuka wymarzonej dziewczyny,to niestety Jarek musi się sam zmienić,bo inaczej znalezienie swojej drugiej połówki będzie praktycznie niemożliwe.

Niektórzy już piszą że prędzej znajdzie chłopaka czy żeby lepiej poszedł do prostytutki z roksa.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jego filmach co drugi-trzeci komentarz jest o tym że Jarek zachowuje się jakby był upośledzony albo że jest chorym człowiekiem,pobiera rentę etc.

Czy tak jest naprawdę? Tego nie wiem

 

 

Może czerpie inspirację z Klocucha. Jeśli tak, to nadal takie zachowanie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Splendor, zajmij się swoim życiem zamiast wysmiewac się z kogoś uposledzonego. Robisz z tego straszna aferę. Przestań się podniecać dzieciaku i odrób lekcje. Jutro szkoła, szkoda kolejnego buta wyłapać.

 

Zachowujesz się jakbyś pierwszy raz na oczy cycka zobaczył o pobiegł do kolegow sie pochwalić i wspólnie poszarpac się za siurki.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Petru23

OK,to zacznijmy tą rozmowę.

 

Splendor, zajmij się swoim życiem zamiast wysmiewac się z kogoś uposledzonego.

Radzę poradzić temu Jarkowi,żeby przestał spamować internet swoimi filmikami o tych starociach czy o tym że poznał pewną dziewczynę etc. jeszcze na dodatek dając swoim filmikom jeden ten sam tytuł.

Już kilkukrotnie próbowałem w komentarzach przemówić mu do rozsądku,ale bezskutecznie(nabiera wody w usta).Patrząc po komentarzach nie jestem odosobniony.

 

Robisz z tego straszna aferę.

Tym tematem robię aferę o głupie filmiki???

Jego filmy ewidentnie nadają się na kategorię Humor.

 

Przestań się podniecać dzieciaku i odrób lekcje. Jutro szkoła, szkoda kolejnego buta wyłapać.

Pudło.

Wolne mam jeszcze do początku października.Wtedy wracam na studia.

 

Zachowujesz się jakbyś pierwszy raz na oczy cycka zobaczył o pobiegł do kolegow sie pochwalić i wspólnie poszarpac się za siurki.

Jakbym widział cycki/piersi nawet po raz pierwszy,mam na tyle jeszcze honoru,że na 100% nie pobiegnę do kolegów się chwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...