Skocz do zawartości
wish22

Myszka do 200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje myszki do kwoty 200-210 zł. Do tej pory używałem Genesis gx58 jednakże trafiła ona na gwarancję i mam możliwość wymiany na inny model za dopłatą bądź ponowne wzięcie tego samego modelu. Mam stosunkowo dużą dłoń tj. długość od środkowego palca do kciuka to około 14,5 cm, zaś całą dłoń mierzy około 19-20 cm. Chwyt który preferuje to palm grip bądź claw. Zastanawiałem się nad SteelSeries Sensei 310 bądź Genesis krypton 770. Jednakże dużo osób wskazuje, iż Sensei jest awaryjny tj. pojawia się dwuklik oraz gumki boczne się odklejają. Co do kryptona 770 to wiadomo, że produkcja bardziej budżetowa. Niestety mój wybór ograniczony jest do produktów znajdujących się w sklepie Media expert z uwagi na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co na stronie widnieje to a4tech al90 laserowa lub roccat cone pure optyczna. al90 jest dosyć duża, mam ją obecnie u siebie, razem z tl90 i cougar revenger s. do logitecha się nie wypowiem. steelseries miałem model diablo 3 i miesiąć po gwarancji padła, dlatego na razie omijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co na stronie widnieje to a4tech al90 laserowa lub roccat cone pure optyczna. al90 jest dosyć duża, mam ją obecnie u siebie, razem z tl90 i cougar revenger s. do logitecha się nie wypowiem. steelseries miałem model diablo 3 i miesiąć po gwarancji padła, dlatego na razie omijam.

 

Dziękuję za odpowiedź, ale A4Tech odstaje od wskazanych nawet przeze mnie modeli. Czy ma ktoś jeszcze jakiś inny pomysł? A może wypowie się ktoś, kto posiada SS sensei 310 bądź bliźniaczego Rivala 310 w zakresie jego użytkowania oraz rzeczywistej wadliwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał sobie spokój z SS i kupił coś trwalszego:

 

-A4tech Bloody P30 PRO RGB Pixart (PMW 3360, optyczne przyciski i metalowe ślizgacze)

-Logitech g102 Prodigy,g403 PRodigy

Edytowane przez amnum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał sobie spokój z SS i kupił coś trwalszego:

 

-A4tech Bloody P30 PRO RGB Pixart (PMW 3360, optyczne przyciski i metalowe ślizgacze)

-Logitech g102 Prodigy,g403 PRodigy

 

A4Tech P30 nie jest dostępny w media expert, zaś Logitech g102 mierzyłem i jest to mała myszka, niezbyt odpowiednia do wielkości moich dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4Tech P30 nie jest dostępny w media expert, zaś Logitech g102 mierzyłem i jest to mała myszka, niezbyt odpowiednia do wielkości moich dłoni.

 

A nie możesz zamówić sobie do domu? W poniedziałek złożysz zamówienie i we wtorek kurier ci przyniesie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz zamówić sobie do domu? W poniedziałek złożysz zamówienie i we wtorek kurier ci przyniesie... :)

 

Chciałbym tak zrobić, jednakże tak jak wspomniałem gwarancja realizowana jest w sklepie Media expert. W związku z powyższym mój wybór niestety jest ograniczony do modeli znajdujących się w ofercie ww. sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/myszka-a4tech-p30-pro-stan-bdb-8410818619

mam na sprzedaż p30 pro za 85zł+kw w stanie idealnym

 

ergonomia mi nie siadła

 

A jak z jakością wykonania tej myszki? Jak oceniasz jej trwałość?

 

Chciałbym tak zrobić, jednakże tak jak wspomniałem gwarancja realizowana jest w sklepie Media expert. W związku z powyższym mój wybór niestety jest ograniczony do modeli znajdujących się w ofercie ww. sklepu.

 

Po prostu podchodzisz ostrożniej i chcesz mieć mniej roboty w razie czego?

Edytowane przez amnum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z jakością wykonania tej myszki? Jak oceniasz jej trwałość?

 

 

 

Po prostu podchodzisz ostrożniej i chcesz mieć mniej roboty w razie czego?

 

Nie, po prostu jako przedsiębiorca miałem myszkę na fakturę. Zepsuła się i oddałem ją na gwarancje. Natomiast w ramach uprawnień wynikających z gwarancji mam możliwość zamówienia w tym sklepie albo takiej samej myszki albo za dopłatą inną. Aktualnie szukam lepszej od poprzednio posiadanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu jako przedsiębiorca miałem myszkę na fakturę. Zepsuła się i oddałem ją na gwarancje. Natomiast w ramach uprawnień wynikających z gwarancji mam możliwość zamówienia w tym sklepie albo takiej samej myszki albo za dopłatą inną. Aktualnie szukam lepszej od poprzednio posiadanej.

 

Trzeba było pisać że jako przedsiębiorca, bo zdziwił mnie fakt ograniczenia się tylko do jednego sklepu. W takim razie życzę mniej awaryjnego sprzętu w firmie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z jakością wykonania tej myszki? Jak oceniasz jej trwałość?

 

 

bez zastrzeżeń. Przyciski bez luzów, ultra szybkie i responsywne. Plastik nie trzeszczy, nie ma nic "latającego w środku"

generalnie dla mnie myszka genialna, gdyby chwyt mi bardziej podpasował to bym ją używał jako główną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...