Skocz do zawartości
blackdude123

Problem ze streamowaniem w obs na twitchu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem, ponieważ mam cały czas praktycznie w prawym dolnym rogu obs studio na czerwono i pokazane, że upload wynosi 0-300 kbps a jak sprawdzałem na speedtestnet to miałem 1.8 uploadu, streamuje w najniższej możliwej jakości na twitchu, ustawienia naprawdę niskie i dałem bitrate 900 i mimo to mam takie problemy, streamuje nawet w 10 kl/sek ale i tak taki problem występuję. Streamuje na waszawie tutaj zamieszę screeny jak wyglądają ustawienia, bo może coś źle mam. A i nie występuje takie coś, że mam na czerwono cały czas, ale tak w 70% całego streama zazwyczaj, poza tym nie mogę praktycznie odpalić nawet gry, bo od razu takie coś występuje, tak samo jak odpalę choćby facebooka na telefonie i jakiś filmik będzie to też się tak zaczyna, może ktoś coś poradzić? Albo jakieś fajne ustawienia dać nawet na minimum żeby nawet nic nie było widać tylko żeby był stream i mógłbym coś odpalić na yt powiedzmy w 720p. A zapomniałem dodać, że na speedtestnet mam jeszcze downloading w 9 Mbps.

Screeny :

Ustawienia wyjścia: https://zapodaj.net/01a27baafec3c.png.html

Obraz: https://zapodaj.net/7095af78929f3.png.html

Komputer mam dobry, I3 8100, 8 ram ddr4, gtx 1050 Ti 4 Gb, dysk SSD i HDD. No przesadziłem, taki bardziej przeciętny ale idzie na pewno streamować na nim. Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś bardziej po polsku ?

 

Albo jakieś fajne ustawienia dać nawet na minimum żeby nawet nic nie było widać tylko żeby był stream

 

Padłem :E

 

Komputer mam dobry,

 

Raczej to drugie -przeciętny, i nie do streamowania.

 

Do tego wszystkiego wolne łącze.

 

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 200p da radę ja po prostu potrzebuję odpalić streama... wolne łączę to się zgodzę, ale proszę Cię naucz się czytać ja piszę, że chcę nawet na najgorszą możliwą jakość tylko żeby było STABILNIE. Oglądałem pełno filmów na youtube i wyszło takie coś jak na screenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, ale proszę Cię naucz się czytać ja piszę, że chcę nawet na najgorszą możliwą jakość tylko żeby było STABILNIE.

Ale ja doskonale potrafię czytać i choć twoje teksty są trudne do zrozumienia to ten:

Albo jakieś fajne ustawienia dać nawet na minimum żeby nawet nic nie było widać tylko żeby był stream

 

może oznaczać tylko jedno :lol2: A co ty miałeś na myśli to pisząc, to już inna\twoja sprawa, ja się domyślać nie mam zamiaru.

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja doskonale potrafię czytać i choć twoje teksty są trudne do zrozumienia to ten:

 

 

może oznaczać tylko jedno :lol2: A co ty miałeś na myśli to pisząc, to już inna\twoja sprawa, ja się domyślać nie mam zamiaru.

 

Niby co to ma oznaczać, bo trochę nie rozumiem?

 

a przez "nic nie było widać" masz rozumieć to że ma być taka jakość że nic praktycznie się nie da zauważyć co to jest. Możesz w końcu przestań i mi pomóc, a nie cytować tylko to co pisałem, nie po to chyba tu jesteś, chyba że po prostu jesteś trollem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...