Skocz do zawartości
Mezoglea

Xiaomi Redmi Note 7-problem z kartą SIM

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku witam wszystkich, bo jestem kompletnie nowa, ale widzę, że forum żywe, więc chyba zostanę na dłużej :D, choć świat komputerów, telefonów i wszystkich innych elektronicznych sprzętów to nie moja bajka, oj zdecydowanie nie moja :P

Ale na początku potrzebuję rady, więc już przechodzę do tematu. Otóż wczoraj zakupiłam ten telefon i od początku nie wiedziałam jak kartę SIM i pamięci włożyć, potem dowiedziałam się, że potrzebny jest jakiś specjalny kluczyk, więc wybrałam się na jego poszukiwania do galerii, gdzie udało mi się go zdobyć z całym zestawem, jednak po powrocie, gdy próbowałam go użyć i włożyłam do tej malutkiej dziurki, kluczyk się złamał a jego część pozostała w środku :-(

Także czy da się coś z tym zrobić? Próbowałam magnesem, ale jest dość słaby więc się nie udało. Wyciągną mi to w jakimś serwisie? Dodam też, że włożenie kluczyka nie spowodowało wysunięcia tego miejsca na karty, może jest jakiś inny sposób by to otworzyć? Bo tak naprawdę jak już bym włożyła te karty, to obojętne by mi było czy w otworku coś jest czy nie, więc proszę, pomóżcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk powinien być w pudełku od telefonu. Skoro tam coś w środku zostało to wystarczy to "dopchnąć" nie ułamanym kluczykiem i tacka ładnie się wysunie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :) , a to mocno trzeba dopchnąć, żeby ta tacka się wysunęła? Bo ja się starałam w miarę delikatnie, żeby tam w środku nic nie uszkodzić. A gdybym to mocniej wepchnęła, to będzie jakiś sposób, żeby później to wyciągnąć w razie czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wepchniesz prostopadle do dziurki to nic nie uszkodzisz. A dopchnąć trzeba dosyć mocna, aż tacka się wysunie. Jak już wyciągniesz tackę to ten ułamany kawałek sam wypadnie, tylko trzymaj tacką do dołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OO super!Co prawda nie umiem tego zrobić, ale to znaczy, że nie wszystko jeszcze stracone :P Ja trochę boję się to dopchnąć, bo nie panuję nad tym, czy robię to prostopadle, ale może znajdę kogoś kto potrafi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prostopadle. Pchaj do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeszcze popróbuję, ale to na prawdę trzeba zrobić z dość dużą siłą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak musisz to dość mocno wepchnąć w dziurę , wtedy tacka się trochę wysunie i wyjmiesz ją palcami.

 

Tak jak poprzednicy pisali kluczyk jest zawsze w opakowaniu z telefonem.

 

Jeśli ktoś to robi pierzy raz to nie ma zwykle problemu z tym w salonie swojego operatora- przy okazji można wymienic kartę na nową w mniejszym formacie jeśli o wymagane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...