Skocz do zawartości
longerek

RTX 2060 Super a wejście DVI

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję niedługo zakup karty graficznej w wersji 2060 Super lub 2070 Super i potrzebuję takowej z wejściem DVI i problem w tym, że jeszcze zwykłe RTXy (przynajmniej co niektóre) mają takie wejście - to wersjach Super jak ze święcą szukać. Jedyne co znalazłem to - Palit GeForce RTX 2060 SUPER Dual 8GB GDDR6. Może jest coś jeszcze czego nie znalazłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co komu stare dvi ? chyba śmiesznie by wyglądało gdyby producent do karty np. montował VGA

 

taki kabelek sobie spraw do tego "przestarzałego monitora który posiadasz

0dc306ec4_qswsnne.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co komu stare dvi ? chyba śmiesznie by wyglądało gdyby producent do karty np. montował VGA

 

taki kabelek sobie spraw do tego "przestarzałego monitora który posiadasz

0dc306ec4_qswsnne.jpg

 

mój monitor nie jest aż tak stary żeby nie posiadał wejścia HDMI, ale zawsze miałem z nim jakieś problemy z rozdziałką jest to Samsung SyncMaster PX2370 i ma wejścia (DVI-I, HDMI, toslink, minijack)

Edytowane przez longerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus Rtx 2060 Super dual evo ma wejście DVI. https://www.ceneo.pl/83514633 Niestety na polskim yt brakuje testu tej karty, a sam właśnie poszukuję dobrze chłodzonego i cichego modelu z DVI, bo mój monitor do 144hz wymaga DVI dual link (brak DP)

Edytowane przez Devairment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie lepiej posłać przez hdmi? Nie znam się, ale wczym dvi będzie lepsze od hdmi? Pytam bo się nie znam. Zawsze myślałem dvi>hdmi>ds.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 60hz hdmi styka, ale jak ktoś posiada np: monitor 144hz którego to odświeżanie idzie przez DVI-d Dual link to podłączenie za pomocą hdmi ograniczy częstotliwość do 60hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...