Skocz do zawartości
Hello!

Fotel do 700zl.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym uszłyszeć opinię o Markusie z ikei oraz SPC Gear SR300F. A może coś lepszego w tej cenie jestem w stanie znaleźć? Chodzi mi o długą żywtoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem Markusa, pamiętam że kupiłem go za 600zł i był naprawdę spoko. Jeżeli jesteś bardzo wysoki to będą Cie lędźwia bolały bo te "wybrzuszenie" jest wyprofilowane dla ludzi o bardziej standardowym wzroście :)

Edytowane przez longerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wzrost 187 i 80kg. Ile czasu miałeś tego markusa? Jak się spisywał i jak z jego trwałością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wzrost 187 i 80kg. Ile czasu miałeś tego markusa? Jak się spisywał i jak z jego trwałością?

 

Właśnie miałem go bardzo krótko około tygodnia, więc nie wiem czy powinieneś się jakoś bardzo sugerować moją opinią, ale wydawał się naprawde dobrze zrobiony i trwały. Ja mam 206 cm i 105kg, więc... mało co dla mnie jest jakoś bardzo wygodne, jedynie tę lędźwia, tak jakby ten profil był trochę za nisko dla mnie, ale to też może bardziej kwestia przyzwyczajenia i poprostu po jakimś czasie by mi to nie przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Markus jest spoko, boli tylko brak regulacji podłokietników. Co do tego SPC, to on jest z poliestru, najtańszego sztuczydła. Jeśli chcesz coś bardziej gamingowego, dopłać do dxracera w wersji z tkaniny albo SM też z tkaniny: https://www.x-kom.pl/p/486867-fotel-gamingowy-silver-monkey-smg-550-czarny-material.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...