Skocz do zawartości
bardak

Jaki tablet do 1000.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem w jakim dziale to umieścić więc piszę to tutaj. Więc tak, mama ostro katuje Swój telefon jako urządzenie do przeglądania netu a że ma 5,2 cala to średnio to wygodne. Brat wygdybał, że trzeba jej tablet. Wymyślił Samsunga Galaxy Tab A 10,1 (2019), wcześniejszą wersję kupował dziadkom żony i ponoć bardzo zadowoleni. Może i urządzenie spoko ale uważam, że coś co ma dzisiaj 2gb ramu to raczej wstyd na sali. Z kolei ja wygrzebałem Huawei MediaPad T5 10 bądź Huawei MediaPad M5 Lite 8 z naciskiem na tego. Przynajmniej patrząc po cyferkach wygląda chyba naj z tych wszystkich.

Miał ktoś styczność z tymi tabletami?? Szukałem jakichś polskich testów tych urządzeń i albo nie umiem szukać albo wynajdywałem testy starszych wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wolałbym dorzucić do iPada 2018. Pod względem ekranu i płynności działania to inna liga względem tabletów na Androidzie. Oczywiście te 3 stówki wyjeżdżamy ponad budżet, ale zdecydowanie warto - rodzice dziewczyny mają MediaPada T5 i to sprzęt wyraźnie gorszy - ani ekran nie jest tak dobry i czytelny, ani system nie śmiga tak płynnie.

 

Jeśli budżet nie do przekroczenia, to chyba nic ciekawszego od M5 Lite nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie to w ogóle żaden tablet nie był w sferze zainteresowań. A co do Ipada tam, gdzie byśmy brali sprzęt to najtańszy jest po 1549.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, to dopłata spora. Myślę, że pod zastosowania "dla mamy" ten MediaPad M5 Lite 8 będzie ok - do internetu spokojnie starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądanie stron, fejs, może okazjonalnie filmik na youtube i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xiaomi mipad 4? teraz huawei t5 byl na goracym strzale w x-kom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Huawei T5 i spokojnie daje radę, to jest poziom wydajności Snapdragona 625. Zbieram się do pełnego testu tego tabletu ale się zebrać nie mogę :) Dla mnie tablety z androidem za 1000zł nie mają sensu, bo każdy iPad przewyższa je w kulturze pracy kilkukrotnie.

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...