Skocz do zawartości
MisterMaster

Gigabyte Aorus CV27F

Rekomendowane odpowiedzi

Strzałka. Dzisiaj dowiedziałem się o istnieniu tego monitora i bardzo mnie zainteresował bo recenzje ma bardzo dobre i posiada wszystko czego mi potrzeba (tak, właśnie potrzebuję tej Waszej "pikselozy" 1080p/27 :E ). 27 cali, dobra kalibracja kolorów, 165hz, matryca va, przyzwoity hdr z szerokim garmutem kolorów oraz niezłą jasnością i co najważniejsze freesync 2. Do tego cena ~1500zł też jak na takie parametry wydaje się sensowna. Czy ktoś z Was go ma i czy może powiedzieć jak tam z cloudingiem/blb oraz dirty screen effect/banding? Musiałem ostatnio oddać Iiyamę g2730 przz irytujący blb i to był już trzeci zwrócony przeze mnie monitor z powodu nierównomiernego podświetlenia. Wiem, że każda sztuka się od siebie różni ale są też np. trefne modele jak np. BenQ EW277HDR w którym z tego co czytałem praktycznie każdy ma koszmarny banding/dse więc chciałbym wiedzieć czy czasem ten Aorus nie jest tak samo upośledzony. Z góry dzięki ale jeśli nikt się tu taki nie znajdzie to chyba go po prostu kupię i sam sprawdzę bo się najarałem na niego :D

Edytowane przez MisterMaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tragicznych egzemplarzach Acera i AOC w temacie 2k 144hz 32cale, aktualnie również jestem bardzo zainteresowany owym monitorem, Full HD to zawsze mniejsza szansa na martwe piksele, no i monitor jest ciut droższy od konkurencji, co może przekłada się na lepszą jakość wykonania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro go będę miał to coś o jego jakości matrycy napiszę jak się nim pobawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...