Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam taniej, sprawdzonej kieszeni na laptopowy dysk HDD 2,5" z obsługą USB3.0. Znajdzie się coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam taniej, sprawdzonej kieszeni na laptopowy dysk HDD 2,5" z obsługą USB3.0. Znajdzie się coś?

 

Kilka razy kupowałem już po taniości tę kieszeń, żeby zrobić pożytek z nieużywanych dysków. https://www.ceneo.pl/37612800

Działa, a to chyba najważniejsze w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego Nateca i nie polecam. Po pierwsze, USB w obudowie bardzo luźno siedzi i lubi się rozłączać, po drugie, nie jest to typowe microusb 3.0 tylko wygląda jak stare miniusb (ale transfery ma na poziomie 50-60MB/s).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem na allegro za 25zl kieszeń USB3.0 taka przeźroczystą. Jak chcesz moge sprawdzić Ci jakie transfery na niej idą z dyskiem 120GB Kingston V300. Tak wiem słaby ten dysk i średnio nadaję się na takie testy. Ale dam kompresowalne dane z ATTO to powinno wyjść coś sensownego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem na allegro za 25zl kieszeń USB3.0 taka przeźroczystą. Jak chcesz moge sprawdzić Ci jakie transfery na niej idą z dyskiem 120GB Kingston V300. Tak wiem słaby ten dysk i średnio nadaję się na takie testy. Ale dam kompresowalne dane z ATTO to powinno wyjść coś sensownego.

u mnie będzie wsadzone 2x SSHD, więc każdy SSD będzie w zasadzie szybszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z:

Sabrent USB 3.1 (Type-A) to SSD / 2.5-Inch SATA Hard Drive Adapter [Optimized For SSD, Support UASP SATA III] (EC-SS31)

 

Samsung 850 Pro wyciąga na nim pełen transfer. W zestawie masz też przejściówkę USB-A->USB-C.

 

Ogólnie jeżeli jesteś wstanie zdobyć Produkty Sabarent to możesz je brać bez zastanowienia - kieszenie USB 3.0/3.1 SATA/M.2 NVMe ze wsparciem Hot-Plug, SMART, Open NAND Flash Interface (ONFI),Advanced Wear Leveling, Bad Block Management,Over-Provision, UASP oraz TRIM.

 

Ewentualnie produkty UGREEN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję obudowy, sam przewód z przejściówką mnie nie zadawala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 obudowy Icy Box IB-223U3A-B, pod względem transferów są bardzo dobre, na SSD wyciągają ponad 400 MB/s, HDD laptopowy też działa przyzwoicie. Plusem też jest bezśrubowy montaż (nie znoszę bawienia się śrubkami i śrubokrętami). Na minus zaliczyłbym materiał z cienkiego plastiku, do normalnego noszenia w plecaku jest wystarczający, ale nie jest to pancerna obudowa, po której można deptać.

Edytowane przez Melon77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...